Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tényleg nem értek semmihez...

Ha tényleg nem értek semmihez legyek katona?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tanácsolta nekem senki hogy katona legyek csak saját észrevétel!

Mindenféle önsajnáltatás nélkül mondom nektek hogy krvára nem értek semmihez sem.

Olyan bamba vagyok mint az ítélet, meg lenke(Értetlenke)

Dolgoztam építkezésen segédmunkásként egy ideig de olyan szinten hülye voltam még ahoz is hogy inkább elmentem onnan.

Gyerekkorom óta ilyen bamba vagyok nem tudom miért, tipikusan az a férfi aki nem ért semmihez, egy szekrényt nem tudna összeszerelni illetve egy autóban izzót kicserélni.

Váltogattam a munkák között, voltam már szakács(Az a szakmám) de még azse ment mert ott gyorsnak kell lenni és én nem tudok pörögni.

Itt jön a másik dolog, kissé bevagyok lassulva, ez is gyerekkorom óta így van.

Mindent lassan csinálok egyszerűen nem megy gyorsabban.

Dolgoztam gyárban is, ott kirúgtak a lassúságom miatt mert ott teljesítménybér volt és nagyon levoltam maradva.

Jelenleg biztonságiőr vagyok ami nem igényel nagy tudást és gyorsaságot.

De váltani szeretnék mert a fizetés rossz, 21 éves vagyok.

Szerintetek legyek katona?



2023. márc. 14. 12:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
16%
Ha gyilkolni és meghalni szeretnél, simán.
2023. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy pénztárosnak oda kell figyelnie, főleg ha nagy a forgalom
2023. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Rendőrség? Járőr? :)
2023. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Hello sorstárs! Én 24 vagyok, munkanélküli, szétcsalással megszerzett márnökinformatikus diplomával, jelenleg munkanélküli és 100%-ban olyan vagyok mint te.

Bamba vagyok, önsorsrontó, lusta, nem értek az égvilágon semmihez, eszméletlen lassú vagyok, nem tudok pörögni. Dolgoztam telefonos ügyfélszolgálatosként, nem bírtam. Gyárban, boltban, gyorskajáldában is dolgoztam, általában 1-1 hetet bírtam.

Katonsaságon ne is gondolkozz, ezt a republikánus Amcsik szeretik odaböfögni mert szerintük ez fegyelemre és szorgalomra tanít, de ez nagy tévedés.

Bocsi, hogy nincs alternatív ajánlatom, SZERINTEM nem létezik olyan munkahely, ahol jól éreznénk magunk, nem kéne semmit sem csinálni és még jól is fizet. Nekünk szerintem(!) garantált a szenvedés az életünk hátralevő idejében. Terápia, pszichológus, pszichiáter, gyógyszer pedig ebben szerintem(!) nem igazán tud segíteni...

2023. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
53%
A telefonost, gyorskajáldásat megértem, na de egy bolt csak nem olyan rossz, amíg nem jön egy újabb lehetőség, nem? Miért hagytad ott, így miből élsz meg? Én annak is örültem volna, ha egy boltba felvesznek.
2023. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Árufeltöltő voltam LIDL-ben 25-ös. A pénztáros kinézett magának és folyamatosan basztatott, öngyilkosságra buzdított és nagyon rosszul bánt velem. Emellett eszméletlen lassú voltam és a főnök is csesztetett hogy gyorsabban.

Megélni sehogy, meghalok valószínűleg.

2023. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
55%
Ne már! Mindig van más megoldás!!! Én szerencsés vagyok, mert támogatnak még a szüleim. Budapesti vagy? Nem tudnád kicsit felhozni magad mérnökinfóból egy kis segítséggel? Budapesten elvileg sok a lehetőség. Ráadásul van nyelvvizsgád is elvileg, nem? Azzal pl meg lehetne pályázni irodai melót. Sorry, nem tudtam hogy ennyire gázak voltak ott az emberek. :(
2023. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Dunaújvárosi vagyok, de itt nincs nem-biorobot munkalehetőség ezért csak Pestre jelentkeztem. Viszont oda nem vesznek fel, mert messze vagyok.

Nem akarom felhozni magam mérnökinfóból, utálom és gyűlölöm az informatikát. Nyelvvizsgám van, de az alap mindenhova.

2023. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
54%
Gondoltam megkérdem már: láttatok ti valaha is izgága maffiafőnököt?
2023. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!