Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha sori munka...

Mit tegyek, ha sori munka után mindenem fáj?

Figyelt kérdés
A lábam, a térdem, a hátam, a karjaim... Tegnap kezdtem a munkahelyen, gyártósoron dolgozok. Van aki azt mondta csak az első pár hét lesz ilyen és hozzászokok. Valóban így van?
2023. márc. 14. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Persze az eleje ilyen lesz sajnos.

Nagyon meg kell szokni de bele jöhet az ember.

2023. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen természetes.

Sokan ott hagyják, mert eléggé lélekölő munka, illetve a sz*rt is kihajták az emberből.


Neked azért kitartást !

2023. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
én is ezt kaptam hogy megszokja az ember. hát szerintem meg nem mindenkinél igaz. az igaz hogy a gyorsaságom fejlődött, de a második ledolgozott hónap után is ugyanolyan hullafáradtan mentem haza, fájt mindenem, mint te. ennyi elég is volt belőle. van akinek való az ilyen jellegű munka, van akinek nem
2023. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
engem inkább az az értelmetlenség érzés ölt meg pár hónap után. a fizikai fájdalom idővel jobb lett, de már minden nap kínzás volt úgy felkelni, hogy semmi értelme nincs. Csak ott állsz napi 8-12 órát, kihajtják a szrt is belőled, és még semmi hasznosat sem csináltál. Amikor meg hazamész, kb alszol. Szörnyű
2023. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát azért nem értelmetlenül állsz ott, hanem a pénzedért. lehet hasznosnak felfogni hogy részt vettél valami gyártásában, vagy segítettél élelmiszert előállítani, hol mi. ha nem robotüzemmódot várnának el és nem tennének ekkora hajtást a dolgozókra hogy tényleg inkább fizikailag sínyled meg, elviselhetőbb lehetne
2023. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, de ennyi értelme van. a pénz meg kb éhbér.
2023. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szolovjov ***** válasza:
100%
Nekem is nehéz volt az elején, a lábaim fájtak 12 óra után. Megszoktam, ezt csinálom 15 éve. Egész tűrhetően fizet, 300 ezer felett. De tényleg széthajtanak.
2023. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Engem is a pénz motívál főleg na meg az, hogy tiszta munkahely. Napi 8 órában kell mennem hétfőtől szombatig, de nagyon jó a fizetés, nettó 550 ezer forint megvan havonta bónuszok nélkül (minden szombat túlórában fizetve), de nagyon nehéz... remélem idővel jobb lesz. Tegnap volt a második munkanapom, de valami szörnyű, hogy mindenem fáj igaz az első nap rosszabb volt...
2023. márc. 15. 21:08
 9/11 anonim ***** válasza:
kedves kérdező azt hiszem a te béred a Szabolcsiak csak irigykedve néznék, mégis sokan itt is bevállalnak hasonlókat vagy nehezebbeket kevesebb pénzért
2023. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 munkanap és mindkettő után mindened fáj?? Válts munkát.


Egyébként mit kell csinálnod?

2023. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!