Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha nem akarom...

Mit csináljak ha nem akarom mindenkinek elmondani, hogy merre voltam a szabadság alatt?

Figyelt kérdés
Vannak az irodában néhányan akik be vannak savanyodva, nem mennék sosem sehová. Én a szabadságom alatt sokszor kirándulni megyek és ha megkérdezik akkor elmondom, de utána egyből jön valami beszólás, hogy nekem erre van pénzem stb. (azért mert másra kevesebbet költök mint ők) magamtól már sosem hozom fel a témát. Persze vannak normális kollégák is, velük szívesen beszélgetek erről, ajánlunk egymásnak jó helyeket. Hogyan kerüljem el a beszélgetést az irigyekkel? Mit szoktatok mondani, ha valakivel nem akarjátok megosztani?

2023. márc. 15. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
"sokat pihentem".
2023. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hazudj nekik. Ha megkérdezik, mit csináltál a szabid alatt, mond, hogy semmit, vagy családnál voltál, vagy ügyet intéztél.
2023. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Állj ki magadért. Persze hogy van pénzed, mondd, hogy nem iszol, nem dohányzol, nem veszel sok ruhát, nem szórod h.lyeségekre a pénzed. Mindenki arra költ, ami fontos. Vagy a többiek csak vegetálnak?
2023. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Pihentél, semmi extra, eltelt szépen. Ennyi.

Komolyan ez az irigy magyar mentalitás is csak nálunk van.

😓

2023. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg szimplán nem érdekel ki mit gondol.


Mivel nem reagálok az ilyen beszólásokra így Ők sem foglalkoznak már ezzel mert rájöttek hogy kb leszarom.

2023. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem besavanyodott ember az aki nem megy sehova szabija alatt. Nekem pl az a pihenés ha itthon vagyok, nem pedig az ha megyek mint a mérgezett egér.


Akkor ne mondd el, hogy merre jártál.

2023. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lilluci27 ***** válasza:
54%
Nem mondott el, ilyen egyszerű. Örülök hogy segíthettem
2023. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Én direkt szarkasztikusan, gunyorosan azt felelném: "Csupa olyan helyen, ahova te soha nem jutsz el!". És ezután valószínűleg nem kérdezi többet.

Akikkel meg jóban vagy, nem irigy természetűek, azoknak nyugodtan elmondhatod.

2023. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd meg. Próbáld udvariasan. "Ne haragudj, de nem szeretnék erről beszélgetni veled. Magánügy." " Voltam erre-arra, de nem akarlak a részletekkel untatni, koncentráljunk a munkára. Hol is vannak a határidős akták?"
2023. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én viccből egzotikus helyeket szoktam mondani, aztán ahogy kérdezgetnek totál hülyeségeket mondok amiből vagy leesik nekik vagy nem. Vicces mikor nem látnak keresztül az irigységen :D
2023. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!