Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pár hónap alatt kiégtem a...

Pár hónap alatt kiégtem a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
8 hónapja dolgozom ennél a cégnél, de nincs szinte semmi motivációm. Csak a fizetést várom. A munkámnak semmi értelmét nem látom. Nyomás alatt vagyunk, mert sok a feladat. 2 kollégámmal nagyon jóban vagyok, kb. ezèrt nem mondtam fel eddig. Hogyan tudnék újra motivált lenni? Vagy váltsak munkahelyet? Azt érzem, hogy nem vagyok többre képes, csak arra, amit itt tudok teljesíteni...

2023. márc. 15. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem várhatsz hasznos tanácsot, nem tudhatjuk pl. hogy milyen más lehetőséged lenne.

De ha másra nem vagy képes, akkor maradj.

2023. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, de ha szerinted érdemes küzdeni, mert mondjuk érzed hogy kinéz előbb utóbb egy előléptetés, akkor ne add fel, hanem küzdj. Ha úgy érzed hogy megrekedtél, és nem látsz magad előtt semmi célt, nem látod hogy mitől lesz jobb a helyzeted, akkor viszont jobban jársz ha elkezdesz új kihívások után nézni
2023. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 sajnos az előrelépés itt kb. kizárt.
2023. márc. 15. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a másik véglet érvényesül.

Boreout, kórós unalom a munkahelyen.


Amiben megegyezünk hogy én is csak a fizetést várom és belsőleg már felmondtam.

2023. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha utálod csinálni akkor hagyad.
2023. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló szituációban vagyok.


OFFTOPIC: 10 hónapja dolgozom egy cégnél, a központ BP, a màsik "telephely" 100 km-rel odébb. Jelenleg kétlaki életet élek, mert van, hogy a központban vagyok heti 2 napot, de a főhadiszállásom hivatalosan a másik telephely lenne, ahol perpillanat egyedül ülök, mert a kolléga nemrég mondott fel, a közvetlen felettesem 2 hete mèltóztat lejárni hozzám úgy, hogy a szomszéd településen lakik. Segítséget nem kapok, cssrébe 6 féle munkát is csinálhatok. Nekem spec. tegnap lett elegem, így nekiálltam munkát keresni.


ON: szerintem kezdj el nézelődni.

2023. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!