Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezekután hogy mondjak fel?

Ezekután hogy mondjak fel?

Figyelt kérdés

Fél éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, és már az elején hazugsági spirálba keveredtem. Eleinte a főnök kérdezgette, hogy tetszik-e a munka, és azt hazudtam, hogy igen. Ő hosszú távra tervez velem és ezt többször is hangoztatta, és én is azt mondtam, hogy hosszú távra tervezek. A főnök rendes velem, jó a környezet, de napról-napra nehezebben telnek a munkanapok, mert nem szeretem ezt a szakmát. Nemrég azzal a hazugsággal álltam elő, hogy az eredeti szakmámban jobb ajánlatot kaptam és szeretnék felmondani. Kérdezte, hogy mennyi lenne az a pénz, amennyiért hajlandó lennék maradni, és egy irreális, már-már pofátlan összeget mondtam, amiről azt gondoltam, hogy úgysem adja meg. Csakhogy megadta és most újra ittragadtam a hazugságom miatt.

Tudom, hogy gáz vagyok, én is annak tartom magam, de ezekután nagyon nehezemre esik elé állni és benyújtani a felmondásom,



2023. márc. 17. 03:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a szarba ne lenne kevés a nettó 400...?
2023. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
400 nettó aki nagyon örülnék, a jelenlegi duplája..
2023. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"400 nettó aki nagyon örülnék, a jelenlegi duplája.."

Tessék?

2023. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Thunderfairy ***** válasza:
Én cserélek veled kedvbes kérdező. Te jösz a kukás melóra netto 88-ért, én megyek a te helyedre netto 400-ért. Hova menjek???
2023. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
netto 88 :,D :,D :,D
2023. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az a hekyzet hogy MO-n a netto 400k az egyszerre szamit jo fizunak ,es egyszerre olyan keves h nem lehet belole nagyon tervezni a jovod
2023. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!