Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fél évig bírom egy munkahelyen...

Fél évig bírom egy munkahelyen?20/F

Figyelt kérdés

Normális hogy átlagban kb 6 hónapig bírom egy munkahelyen?

Ez már most a harmadik munkahelyem..

Van hogy nagy lelkesedéssel indulok, de egyszerűen eltelik pár hónap és úgy érzem hogy megőrülök, hogy már depressziós vagyok miatta, hogy hányok a helytől, és egy környezetváltásra van szükségem..

Levelezőn sulizok amúgy mellette, még két félév van hátra és lesz diplomám..

Egészen más területeken dolgoztam eddig mint amit tanulok..

Például LIDL

Most velem lenne a baj?

Most is váltani akarok már nyár óta itt vagyok és borzasztóan unalmas mindennap


2023. márc. 17. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Nem normális.

Egyszerűen nem tudsz megszokni.

2023. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem ezzel van a baj.

Itt nem arról van szó hogy már a kezdetektől fogva úgy vagyok hogy fhu én ezt én fogom bírni stb..

Pont ezaz hogy túlságosan megszokom és borzasztóan elkezdem unni hogy mindennap monoton és ugyanaz.

Plusz azt sem szeretem ha közvetlen felettem áll állandóan valaki.

Lehet hogy elmegyek inkább gls futarnak 😂

2023. márc. 17. 08:59
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Igen, veled van a baj, mert egyetlen dolgot tudsz felhozni ezek ellen a munkahelyek ellen, hogy megunod.

Alapban ez nálad a probléma.

Mindent hamar megunsz, pedig az élet kötelezettségek sorozata, amik nem szórakoztatóak. Kezdve kisgyerekkortól az iskolával.

Mi a biztosíték, hogy a diplomás állásodat nem fogod megunni fél év múlva, majd később a partnerkapcsolatodat, házasságodat, gyerekeidet, mert egyik sem fáklyásmenet néha.

Valamilyen formában neveld magad kitartásra, kötelességtudatra, mert ezek hiányában csak neked lesz rossz az egész élet!

2023. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Én fordítva látom. Pont a kötelesség, szabályok, megfelelés, montotonitás a muszáj és a kell berögződése teszi tönkre az embert és vezet a magas szintű boldogtalansághoz. Te nem látod az országot?

Ezek értelmezhetetlen szavak.

Teljesen rendben vagy kérdező. Ha valahol nem jó, akkor jogod van tovább lépni. Valószínűleg nem találtad meg azt még, amit szívesen csinálsz és nem kötelességnek érzed. Meg fogod. Ha szükségét érzed van rá segítség is.

2023. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem normális. Én 21 vagyok, egyetemista és biztos hogy nem bírnék olyat dolgoznu, ami nem vág a szakmámba. Gimiskémt nyáron dolgoztam, de max pár hónapig, alkalmanként. 1-1.5 éve vagyok gyakornok, ez a második gyakornoki helyem és azért hagytam ott az elsőt, mert gyakorlatilag megszűnt a hely.


Dolgozz olyat, ami szellemileg kielégítő és még az életrajzodban is jól fog kinézni. Kapsz változatos feladatokat is majd remélhetőleg. Mindenesetre kerüld a betanított, egyszerű, monoton, unalmas munkákat.

2023. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát abszolút eltudom mondani azt hogy mi volt a probléma a korábbi munkahelyeimmel.

Leginkább olyan helyekre mentem, ahová mindig van felvétel, nem is csoda,

Például a LIDL egy kizsakmanyolo multi, rabszolgamunka folyik ott.. amúgy is amikor érettségi után kikerulve télen hajnal 3-kor a jeget kapartam az autóról, úgy hogy kb hajnal 1kor sikerült elaludni.. akkor megfogadtam hogy ez nem egészséges egy embernek sem..

Aztán a következő munkahelyem nem volt rossz, bolti eladó voltam, de mindig délután dolgoztam és hétvégén, anyával sem tudtam beszélni semmit mert felváltva dolgoztunk..

Ráadásul elegem volt a bunkó vásárlókból akikkel jópofizni kell..

A mostani munkahelyem szintén hasonló, bolti eladó, csak ide még társul egy mentálisan beteg főnök, aki olyanokat tud néha mondani nekünk, hogy csináljátok a pénzt nekem ezért tartalak titeket, meg sorolhatnám, úgy beszél mint a szarral, nem érzem magam megbecsülve

2023. márc. 17. 09:24
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Mit tanulsz? Miért nem olyat dolgozol, ami kapcsolódik ehhez?
2023. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kereskedelem és Marketinget tanulok.

Igazából vidéken lakok, és itt nem nagyon van kereslet erre, illetve angol még középszinten megy, nincs nyelvvizsgám, ezek ahogy néztem alapkövetelmények

Majd tervben van Pestre költözés egyszer..

2023. márc. 17. 09:40
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

#4


Osztom a véleményed!

Pont a 3-as válaszolóhoz hasonló mentalitástól vagyok rosszul.

Ez a beletörődik mindenbe, rossz munkahely,sz-r kapcsolat, az élet egy kötelesség,szenvedésekkel teli valami.

Rohadt nyomasztó..

2023. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
És ezért fellegzett be az országnak sajnos. Mert ilyen mintákban nevelkedtünk, ezt hisszük normálisnak és kevesen látják a valóságot. Én is ebben nevelkedtem, hála ennek még nem tudom magam tökeletesen képviselni, de már dolgozunk rajta. Már látom a valóságot.
2023. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!