Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet nem áldozatnak...

Hogyan lehet nem áldozatnak lenni egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Akit gyanúsítgatnak, ártatlanul hibáztatnak, ha kiderül az igazság, akkor kezdik másban, ha mások tévednek, rám fogják, amikor megint kiderül hogy más tévedett, akkor is engem ellenöriznek.

Más munkahelyen meg mást kapok a nyakamba.

A váltás nem oldja meg.

Ebből a szerepből hogy lehet kitörni, hogy ne én legyek célpont?



2023. márc. 17. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha kifogástalan minőségű munkát végzel, akkor nem találnak rajtad fogást.
2023. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha kiderül az igazság, hogy nem én hibáztam, nem én tévedtem, akkor is folytatják. A munkámmal nincs baj.
2023. márc. 17. 22:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van. Olyan hibákat kérnek rajtam számon, amik a szabadságom alatt történtek meg...
2023. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
biztos lesz.rnam.. ha tudjátok, hogy nem ti hibaztatok akkor mit foglalkoztok vele, hogy ki mit mond..?
2023. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Velem már volt ilyen.

Első körben kiálltam magamért (azaz próbáltam), aztán mikor másodszor voltam egy olyanért, amit nem is csináltam úgy lecseszve, hogy a gatya meggyulladt rajtam, otthagytam a helyet. Nem volt kár érte, a próbaidő feléig jutottam.

Erősebb idegzetűek próbálgathatják magukat, hogy meddig bírják, én tudom magamról, hogy nincsenek kötélből az idegeim, feleslegesen nem szenvedtettem magam tovább, és leléptem.

Ezerszer jobbat találtam.

2023. márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem a munkám de a kötekedő genyók kikészítenek. A gyomorgörcstől refluxom lett, de végre kiállok magamért és leordítottam a fejét, azóta tisztel legalábbis látja hogy mégse hagyom magam és inkább nem szól, mert beszóltam neki hogy mindenki utálja őt.
2023. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha balf*** vagy, mindenütt ez fog rád várni.
2023. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
7, ezzel azért nem értek egyet mert kiközösíthetnek kiszekálhatnak valakit az ítélkezés, a külseje vagy a szemlélete miatt is!
2023. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
De ha tényleg igaz az, amit ír a kérdező, miszerint más munkahelyen mást kap a nyakába, akkor bizony akárhogyan is nézzük, balf***. Az, hogy egy helyre nem illesz be és kiközösítenek, előfordul, de ha mindenütt kiközösítenek és áldozattá válsz, a hiba benned van.
2023. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem is mindenhol kiközösítenek, mégse érzem magam balf***nak. Az emberek pl nem tudnak mit kezdeni egy aspergeressel, de nyilván nem mondom el nekik. Mivel a segítés és a másik támogatása helyett a rosszindulat uralkodik mindenhol. És az érzelmi intelligencia kevés, aki pedig egy kicsit is más bármiben, kirí, igen, eltér a többiektől, a csoportszellem beindul és a nyáj kizárja magából. De nem azért mert balf** hanem mert valamiben más( lehet csak lassabb, lehet túl impulzív,ha szerencsétlenkedő, az is lehet attól pl mert mentális beteg zavarban van fél a megszégyenüléstől stb) tehát akkor is inkább támogatni kéne, vagy legalábbis nem kibabrálni vele még jobban. Kinek mit ad az élet, ez igaz. De ne bántsuk meg közösítsük ki emiatt a másikat:)
2023. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!