Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet nem áldozatnak...

Hogyan lehet nem áldozatnak lenni egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Akit gyanúsítgatnak, ártatlanul hibáztatnak, ha kiderül az igazság, akkor kezdik másban, ha mások tévednek, rám fogják, amikor megint kiderül hogy más tévedett, akkor is engem ellenöriznek.

Más munkahelyen meg mást kapok a nyakamba.

A váltás nem oldja meg.

Ebből a szerepből hogy lehet kitörni, hogy ne én legyek célpont?



2023. márc. 17. 22:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elsősorban állj ki magadért, hogy kivívd a tiszteletet. Ez fontos!

Ha van egy ember, aki többször hibázott már, ami be is igazolódott, ezek után pedig ő maga is úgy áll hozzá, hogy ha valami hiba van, akkor hangoztatja, elég széles a hátam, persze, bevállalom, akkor nem kell csodálkozni.

A társadalom mindig, mindenhol kiközösítette a gyengébbeket, a különbözőeket.

2023. márc. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
1: Hohó, elég naív az elgondolásod. Még olyan is van, hogy az a baj, hogy valaki túl jó munkát végez.
2023. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
1 vagyok.. félve szolalok meg, mert zerora pontoznak ugyis.. nálunk az a szerencse hogy minden munkát menteni kell a vállalatirányítási rendszerben. vagy alá kell irni.. szóval amit nem én b.xxok el azt hiába kérik számon rajtam.. ergo ha én jól dolgozom akkor nem találnak rajtam fogást. lehet akkor ez a jó megoldás nektek is. keresni kell olyan munkát, ahol nyomon követhető ki mit mikor csinált és hogyan
2023. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13: Oké és ezt honnan lehet előre tudni? Ezt azután tapasztalja ki az ember, hogy elkezd dolgozni az adott helyen. Vagy szerinted az állásinterjún majd megmondják, hogy ha ott dolgozok, úgy készüljek, hogy gyakran ártatlanul és mások hibái miatt is én leszek cseszegetve?
2023. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Én 12 éve egy helyen dolgozom. Ott az a rendszer van amit írtam. Ha engem más hibája miatt csesznének le akkor valszleg nem hagynám magam... de mint írtam, itt nem fordul elő ilyesmi.. Meg amúgy is.. van akkora szakmai tapasztalatom, hogy esélytelenek... persze azért én is tévedek de akkor meg bevállalom.


Dolgoztam más helyen ahol amúgy csesztettek de azért mert béna voltam. Nem is maradtam ott csak pár évig.. ami nem megy nem kell erőltetni.

2023. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!