Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az idősek (45 felett) miért...

Az idősek (45 felett) miért ilyen mamlaszok a munkahelyeken?

Figyelt kérdés
Bármit mond a főnök szerintük jóvanazúgy, ha nincs fűtés és nem emel fizetést és elveszi a cafetériát beletörődnek sőt aki felemeli a hangját miatta azt csendre intik és megvetik aki ezek miatt felmond és elmegy. Szerintem az sem zavarná őket ha minden nap leköpné utána felpofozná őket a főnök.
2023. márc. 16. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Mert féltik a tyúkszaros állásukat. Idősebb korban, főleg nőkként nehéz munkát találni.
2023. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Hát attól még, hogy te pár ilyennel dolgozol, egyáltalán nem ilyen mindenki
2023. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
92%
Én nem vagyok 45 hanem mínusz 15, de pont ilyen vagyok. Kussolok, mert ha pofázok kivágnak mint a macskát szarni és nem jobbat de még rosszabbat se találok...
2023. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a korhoz ennek semmi köze.Hogy ki mennyit ugat a munkahelyen az attól függ, hogy mennyire van szüksége az állására.Nyilván egy egyedülállónak, aki csak magáért felel és/vagy már holnap kezdhet ugyanolyan/jobb munkahelyen, esetleg szülőkkel lakik/szülőkhöz mehet lakni/eltartja a párja nagyobb a mozgástere, mint annak, aki egyedülálló, gyereke van, albérletben lakik, nem nagyon talál más munkát, stb.Aki az utóbbi csoportba tartozik, az kétszer is meggondolja, hogy mikor jártassa a száját.
2023. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jó de az sem normális amit az ilyen ember csinál ha nincs meg az alapfeltétel a munkához mert nincs fűtés pl és ezt csendben tűri akkor innentől a vállalkozó bármit megtehet és meg is fog tenni az alkalmazottal!
2023. márc. 16. 14:21
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

#5 Meg hát.Mindig is lesz, akivel bármit meg lehet tenni.Ilyen az élet.Ha ez nem tetszik, akkor elmész máshova dolgozni, esetleg vállalkozol és majd te jobban csinálod.Ilyen az élet.

Hogy normális-e vagy nem, az lényegtelen.Kiszolgáltatott emberek mindig lesznek, azokat meg ki lehet használni.

Nem, nem mondom, hogy ez jó, nincs is rendben.De ilyen az élet.

Ráadásul ilyen gazdasági helyzetben még csoda, ha nem mentek csődbe a kisebb cégek, így tudsz hol dolgozni.


Elárulom amúgy, a kormányhivatalban is kabátban, sapkában dolgoztak egész télen.Szerencse, hogy idén hideg sem volt.

2023. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
97%

"a kormányhivatalban is kabátban, sapkában dolgoztak egész télen."


A közszolgálati egyetemen elvették az oktatók tanárok vízforralóit... de még az is amit MAGUK HOZTAK BE saját pénzből!! Az a nem semmi én megveszem ők elveszik!!

És ha pofázok még ki is rúgnak!

2023. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

A magyarok emberek többsége alapvetően csak az okoskodáshoz ért, de borzasztóan szolgalelkű (látszik is az ország állapotán), és általában nincs is piacképes végzettsége.

Minél idősebb valaki, annál több időt töltött az előző rendszerben. Vagy olyanok nevelték fel, akik ott nőttek fel.

Az idősebbek nagy része nyelvet sem beszél, jobb esetben van egy szűk szakterület, amihet értenek, de ennyi, nem mernek nagyon ugrálni.


Láthatod, hogy ezen az oldalon is hány idősebb droid írja, hogy milyen felhábrodító, hogy lelépnek a fiatalok, vagy "nem hajlandóak" dolgozniak. Nekik a normális, ha beléjük törlik a lábukat és megmondják, mit gondoljanak, aztán majd otthon/máshol levezetik a feszültséget.

2023. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Másabb a gondolkodásuk. Nem hiba.
2023. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

48 éves nő vagyok, középfokú végzettséggel, de mindig kiálltam magamért. Próbáltam hatni a többiekre is, akik szintén szidják a rendszert, de sehol sem voltak vevők az összefogásra. Mélységesen megvetendő a kiszolgáltatott emberek kihasználása, de aki hagyja magát, aki még önként asszisztál is ehez, azon nem lehet segíteni és nem is feltétlenül kell. Ha kirugnak, legalább a gerincem és a méltóságom megmarad, majd találok más munkát. Talán kisebb pofájú rabszolgatartót.

A többi meg szívjon tovább.

És nem, nem az élet ilyen. A magyar birka és a magyar suttyó cégtulajdonos ilyen. Zsák a foltját...

Talán a legfiatalabb generációkban reménykedhetünk, ők már másmilyenek, hála istennek.

2023. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!