Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Konyhai kisegítő állás mennyir...

Konyhai kisegítő állás mennyire nehéz fizikailag?

Figyelt kérdés
Az állóképességem nem túl jó. Vékony vagyok, 43 kg. Sokáig nem bírok állni. Egy hotelben hirdetik az állást. El merjen így vállalni?
2023. márc. 19. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hotelek konyhái általában elég stresszesek. De bármilyen éttermi konyhában folyamatosan állni kell, és ide-oda menni. Tehát valószínűleg nem ez a neked való munka.
2023. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
75%-ban kb. mosogatni fogsz.
2023. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, taasztalj aztán dönts.

Mivel nem tudsz sokáig állni ezért nem lesz megfelelő ez a munka.

2023. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalj
2023. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Halál.

Semmiképpen nem javaslom. Nem embernek való munka az. Még az ilyen tenyeres talpas buldózer gizikék, akik máshol nem tudják levezetni feles energiájukat, nekik megfelelhet. De amúgy testileg, lelkileg nagyon offos. Egész napos állás, hajtás a zsíros bűzben, bunkó kollektíva. Voltam egyszer kétszer próbanapos ilyen helyen, de én nem bírnám egy hétig sem folyamatosan. Ennél még a wc pucolás is jobb, fizikailag.

2023. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Ja, amúgy volt olyan dupla falú acél edény, vagy nem tudom, miből van az, de nem bírtam felemelni üresen sem. 60 kilómmal...
2023. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz
2023. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egy kisváros ingyenkonyhájáról hallottam tapasztalatként hogy nagyon megterhelő és fárasztó. szerintem máshol sem lehet különb
2023. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csinaltam par evig, eleg faraszto.. kevesen birjak. Azota mar szakacs lettem. Am ha ki is probalod ne hotelba, az szarul fizet. Rendes etterembe kb napi 20ezer+kaja,kv.
2023. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tanuld meg a Rabszolgasors című sorozat főcímdalát, s mikor ilyet akarsz vállalni, zendíts rá a konyhában.
2023. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!