Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek megoldható,hogy...

Szerintetek megoldható,hogy hosszútávon a kollégákkal csak arról beszéljek ami muszáj?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen csak nők dolgoznak. Szeretnék hazudgálni,pletykálni egyesek, rosszindulatúak és kártékonyak szemedbe természetesen cukik. Nyilván nem mindenki ilyen de van akivel ideje távolságot tartanom. Szerintetek működik,hogy pl velük csak munkahelyi dolgokról beszéljek, egyáltalán semmi mással kapcsolatban ne és elkerüljem őket hosszútávon is? Van akivel jóban vagyok természetesen ez rájuk nem érvényes

2023. márc. 20. 07:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
#6-os válaszoló: Nem kötök semmit az orrukra, nem rólam van szó. Hanem folyamatosan áskálódnak, másokról csacsognak, soha senki nem jó és állandóan megy egymás között bent a balhé,hogy ki mikor mit mondott a főnöknek,hogy a másik ilyen meg olyan blablabla. Én ebből szeretnék kimaradni, és kíváncsi voltam ha egyáltalán nem kommunikálok ezekkel az emberekkel akik ezeket generálják vajon megúszom-e? Egyébként simán a szemükbe mondom ha problémám van de egyszerűen nincs kedvem benne lenni ezekbe a szarkavarásokba és ha nem muszáj nem állok szóba velük. 😣
2023. márc. 21. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!