Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lopnak a kollégáim a...

Miért lopnak a kollégáim a munkahelyről?

Figyelt kérdés
Tollat,ceruzát,radírt,papírt a nyomtatóba, wc papírt, kaját a frigóból....stb. Felháborítónak találom!
2023. márc. 20. 13:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Ők mit mondtak, miért?
2023. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom,csak látom
2023. márc. 20. 13:16
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Akárki akármit mond, ezek is bizonyítják, hogy a magyar mentalitás nem sokban különbözik a cigótól.
2023. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

#3


Ez így igaz. Bennem van roma vér, de soha nem loptam meg senkit. Becsületesebb vagyok némely nagy magyarnál, az biztos.

2023. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

És nem veszik észre?? Főleg, ha sokan csinálják, nem feltűnő, hogy minden csak úgy elfogy?

Nem tudom, miért teszik. Valószínűleg nem fogják fel, hogy ez valakinek pénzbe került, nemcsak úgy ott van bárki számára. Meg nincs is semmi számonkérés, következmény.

2023. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
3: Ez egy általánosítás. Én nem loptam soha.
2023. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Lilluci27 ***** válasza:
48%
mert trógerek
2023. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Ez hülyeség! Èn külföldön élet és az emberek itt is megeszik más kajáját. Nyilván nem a föttételt, de a kenyér, tej, vaj meg hasonlók igen gyorsan eltünnek. Csak én vagyok magyar és nem én vagyok a hunyó.
2023. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom, nem keresik magukat szarrá. Ezért. Megmondom őszintén, meg tudom érteni, miért teszik. Nekem a "lopás" ott kimerül, hogy ha látok feltöltve kuty. kaki zacsit, 1-2 db-ot szakítok és elrakom vészhelyzet esetre, ha elhagynám a sajátomat, rosszkor fogyna el, stb... van 8 db tartalékom, 2 év alatt szedtem össze. Esetedben, a ceruza, toll, ők vagy a gyerekeik használják. Mind pénz, ha nekik kell megvenni. Wc papír. Azt sem olcsón adják, bár nekem a pofám leszakadna, ha egy egész gurigát elvinnék, kevesebbet meg minek. Azzal is tud spórolni. Lehetne sorolni, a lényeg, hogy mindez pénz. Amíg nem szólják meg őket ezért, miért ne? A cégnek ezek szerint nem szúrja a szemét. Ők meg spórolnak. A kaja a frigóból másik kategória, mert vagy más csinálta és hozta be, vagy közös, így az mindenkivel kibaszás. Ellenben a radír, toll, cerka, papír, azt a cég biztosítja, nem közös úgy, hogy aligha veszik észre.


Ez egyébként szépen mutatja, hol tartanak az emberek.

2023. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

Mert ilyen xar embereket vett fel a főnök, ez kell neki a lényeg, hogy biztos jól nyalnak neki!


és mert megtehetik büntetlenül.

2023. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!