Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet elviselni egy...

Hogy lehet elviselni egy ilyen főnököt hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Egy éve kerültem a céghez és egy elég fiatal főnököm van (35 éves férfi). Folyamatosan azt hangoztatja, hogy nennyire utál itt dolgozni - persze a vezetők elött nem - egész nap elkávézgat, állandóan beszólogat mindenkinek és mindenbe beleköt. Olyan, mint egy besavanyodott, kiégett ember. Én egy részterületet vettem át tőle, nemrég, mert elvileg sok volt neki. Onnantól kezdve állandóan azt érezteti velem/hangsúlyozza, hogy neki csak egy púp a hátán bármi amit ezzel kapcsolatban kérdezek/csinálok. Nagyon lekezelő és bunkó. Egy pozitív véleménye nincs senkiről és semmiről, illetve de, az egyik kolléganőről. Rendszeresen ő furikázza mindenfelé a csajt a céges kocsival, mennek a beszólások, szójátékok, óvatlan érintések, főleg a jelenlétemben. Ez önmagában is kínos és kényelmetlen nekem, mert nem ezért járok be dolgozni, és egyáltalán nem illik a munkakörnyezetbe, ráadásul a főnökömnek felesége és 3 gyereke van.


Igyekszem alapvetően nem tudomást venni a dologról, de látva ezt a hozzáállást, már a munkahelyváltáson gondolkozom, egyedül azért nem léptem még le, mert 1 éve vagyok itt és nem szeretnék megint váltani. Hogy lehet ilyen mérgező ember mellett kibírni?


2023. márc. 25. 06:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulod kezelni, vagy váltasz.
2023. márc. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyre önállóbb lennék. Kezembe venném én a dolgaimat. Másokkal egyeztetnék. Kikerülném a munkában.


Nekunk a csopvezunk hasonlo demotiválo. Ha vmit el akarok intezni mindenre azt mondja nem lehet nem jó nem ugy kell. Közben mindog kiderült hogy de lehet de jo és ugy kell.

Elkezdtem kikerulni ugy tárgyalok ügyfelekkel vállalkozokkal hogy nem osztom meg vele mi van miről milyen gixereket oldunk meg, kizárom a munkábol egyszeruen.

2023. márc. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is pont ezen vagyok, próbálom kikerülni, de a feletteseink állandóan őt találják be olyan dolgokkal, amik hozzám tartoznak igazából. Amióta ott vagyok, 3 ember ment el az 5 fős kis csapatából, jelenleg 3 fővel gazdálkodik (mivel egy jött időközben).
2023. márc. 25. 07:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Mért Vagy még mindig Ott? Ennyi.
2023. márc. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
De ezrt őt találják be mert nem te kommunikálsz veluk es pattogsz körülöttük. Ha te kerdeznél te intézkednél neked mondanák.
2023. márc. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A felettesekkel egyeztess te. Legyel a feletteseid korul. Legyél aktiv.
2023. márc. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért nem engem találnak be, mert másik telephelyen vagyok, ő pedig ott ül a főnökségi irodában, így ő közelebb van.
2023. márc. 25. 07:11
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Akkor kigyűjtenék konkret panaszokat ellene

Felsorolva hogy mikben hátráltat.

Azokbol milyen kàrok problémák eredtek.

Vagy miért lett csúszás a határidőkkel miatta.

Elkezdenék listát vezetgetni mindenesetre.

2023. márc. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem most olyan rohadék a csopvezem hogy pl én leegyeztettem felettes szervekkel hogy 20 ezer alatti anyagokkal ne kelljen foglalkoznunk bele lehetne venni a belső szabályzatba, torveny engedi, a felettes szervunk belso szabályzatában is benne van, es azok tudnak is arrol hogy ezt akarom intezni.

Igy nagyban felszabadulna rengeteg kapacitás hogy ne 5000 ft os sz rokkal kelljen foglalkoznunk még a milliosakon túl és hatekonyabban vegezhessem az erdemi nunkámat


Erre a rohadék meg: nem irjuk bele a belso szabalyzatba hogy a 20 ezer alatti eszkozok anyagok, azok igenis maradnak targyi eszkozok es vezetjük leltárazzuk minden évben es görcsölünk rajtuk minden vasarlasnal selejtezesnel a tovabbiakban is. Mert őkegyelme igy dönt es kesz.


Azota azt csinálom hogy minden 5 ezres sz.rt a nyakába tolok hogy nem tudom kigobozni a számlábol hogy melyik polc melyik szekrenyhez tartozik, káosz van.

Legutobb 2 napot dolgozott a 20 ezer alatti sz rságokkal.

És csőstől fogom rá zúdítani!

2023. márc. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet #8, köszönöm.
2023. márc. 25. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!