Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Leszázalékoltként dolgozok négy órában, lépcsőházat takarítok. Az rendben van. De az anyagiak miatt bevállaltam egy ruhabolt takarítást. Minden délelőtt 1 óra van rá. De az a baj, hogy a minőséget is elvárják, ami nem mindig összeegyeztethető. Nagyon félek hogy kudarcot vallok. Ezek a csajok akik ott eladók, azok is elég flegmák, két hete csinálom, nekem nem szóltak eddig hogy baj lenne a munkámmal, de ma kint volt a főnök, és azt mondták csupa por minden.

Nem akarok az ismerőseim előtt megszégyenülni, és anyagilag is rá vagyok utalva. Hogyan lehetne ezt stressz nélkül csinálni?


2023. márc. 28. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy takaríts, hoyg ne legyen minden csupa por. Ha nem elég az idő, akkor meg mondd meg nekik.
2023. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!