Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetek az egyedüllét...

Mit tehetek az egyedüllét ellen az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Skizotípiás vagyok ennél kifolyólag nehezemre esik az ismerkedés. Mégis szerencse hogy nem skizofréniás vagyok mert az rosszabb. Nem merek odamenni társaságba, nem merek egyedül elmenni sehova, nincs kivel elmennem, és az internetes társkeresés sem vált még be eddig. Az alkohol fogyasztás nálam kizáró ok, és emiatt mégha társaságba csöppennék is ki vagyok közösítve. Másikprobléma a korom mert 28 az még fiatal minden klub 60 év felettieknek van vagy 18 év alattiaknak. És el se költözhetek! És rengetek egyébb körülmény gátol. Megoldást keresek csak nem találok mindenhol falakba botlok!

2017. okt. 7. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ertelek. Es ha megved a monitor (tehat az anonimitas), hajlando lennel beszelgetni?
2017. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg keress az érdeklődésnek megfelelő programot ahol nem kell beszélni. Pl zenei est vagy felolvasó est. Élvezheted hogy emberek között, de azért van rá esély hogy megszólít valaki téged. Emellett ha a program érdekel az még külön jó is
2017. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Az a gond a programokkal hogy a tánchoz már elmultam 18 a koromnak megfelelően nem vagyok alkoholista, és az alkohol mentes helyekhez meg még túl fiatal vagyok.

Iskolai tánckör, kocsma, nyugdíjas klub.

2017. okt. 9. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!