Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát ajánlanátok egy...

Milyen munkát ajánlanátok egy depressziós, szorongó embernek akinek csak egy érettségije van?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Legyél vállalkozó, 2 hét alatt kigyógyulsz a szorongásból mikor találkozol az emberi hülyeség mind az 1000 árnyalatával.
2023. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy olyat írjatok ahol minél kevesebb emberrel kell találkozni
2023. márc. 29. 14:42
 3/14 anonim ***** válasza:
7%

Hát ha egy érettségit sikerült összehozni akkor nagyon sok választásod nincsen, de szerintem ezt azért hangoztatták a tanárok is vagy nem tudom. Muszáj megtanulni emberek közt lenni, beilleszkedni a társadalomba mert nem nagyon van olyan munka ahol nem fogsz emberekkel találkozni.

Árufeltoltő esetleg... Ott pár ember odamegy hozzád megkérdezni, hogy mi hol van, de ennyi. Pakolsz egész nap egyedül.

2023. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3

Én nem akarok beilleszkedni a társadalomba

2023. márc. 29. 14:48
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Megértelek. Ebbe az elcseszett társadalomba nehéz is. Pszichológussal beszélgetnék, együtt ki tudjátok aknázni a tehetségedet, kapnál önismeretet, motivációt. Miket szeretsz, mire vagy képes. Innen nem sok válaszból fog sütni a támogatás, biztatás.

Én a hobbimat fordítottam pl. pénzkereseti lehetőséggé.

Ha tudsz nyelveket fordíthatsz cégeknek, IT munkák is vannak otthoni munkavégzéssel. Sokszor cégen belül vállalják a továbbképzésedet, tréningeket.

2023. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

"Én nem akarok beilleszkedni a társadalomba"



Én megértelek, de valamilyen szinten muszáj lesz. Még a home office-os java fejlesztőknek is van heti egyszer gyűlés, illetve napi szinten hívnak vagy fel kell hívnod valakit.

2023. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

"Én nem akarok beilleszkedni a társadalomba"


Akkor ne dolgozz. Ha dolgozol, adózni fogsz. Ha pénzt termelsz, pénzt fogsz költeni, tehát kiszolgálod a fogyasztói társadlaom gépzetét.

Szóval a társadalomban való élés egy jelentős részét teljesíted.

Szóval ha el akarod ezt kerülni, akkor ne akarj dolgozni. Pénzért legalábbis semmiképpen.


Ha meg beteg vagy, fordulj szakemberhez. Egy gyógyítható betegség köré építeni az életedet nagyfokú ostobaságra és gyávaságra vall.

2023. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Én gondolkodtam a leveles postáson, mert állítólag, ha napi négy órát kint lennék a szabad levegőn (+ napi, vagy heti fél óra intenzív mozgás), akkor attól elkezd termelődni valami örömhormon az agyban.
2023. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a szabad levegős örömhormonos történet fasság. Régebben mentem 20 km-es túrákra de utána egy fokkal se lettem boldogabb
2023. márc. 29. 16:06
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tudom, a pszichológusom mondta, aki egyetemi tanár. A hangsúly a mindennapi rendszerességen lenne, ha már ilyen kis dühös vagy.
2023. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!