Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jól esik főnök dicsérete...

Jól esik főnök dicsérete nektek munkahelyen?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyok ott a cégnél, és megszokott hogy csinálom munkámat.

De kivétel ez mai nap amikor odajött reggel a főnököm és megdicsérte munkámat, amit elvégeztem azt mondta hogy ügyesen megoldottam.

Úgy meglepődtem és annyira jól esett olyan aranyos volt.

egy igazi főnök látszik.

Nem tudom mi volt ma de tetszett nekem, máskor meg tök természetes hogy elvégzem.

Szerintetek?



2023. márc. 29. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Nekem bőven többet jelent amikor pl írtam egy 4 sorost fuggvényt, hogy a férfi főnököm csak elismerően bólintott és segített abban amit nem tudtam.

Ez nekem bőven többet jelent és valóban jelent is valamit!


Mint az amikor a női főnökök dicsérnek meg olyan dolgokért amikre egy autista is képes.

Mikor pl irtam egy szolgáltatónak a munkám mellett hogy kérünk számlamásolatot. A női főnökök ilyenekért dícsérgetnek. A munkámba meg gyakorta bele se látnak. És ennek kéne örüljek?

A mostani helyemen is már azt se tudom gúnyolnak e mikor dicsérnek. A barátomnak szoktam sírni


Kérték tőlem kérjek be árajánlatokat cégektől. Bekértem.

Erre: de ügyes vagy!

Hát nem tudom sírjak e vagy röhögjek ilyenkor

2023. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Persze, az mindenkinek jól esik. Előző munkahelyemről a főnököm miatt jöttem el, aki csak lábtörlőnek használta a beosztottjait. A dicséret motivál és szárnyakat ad, meglátszik a teljesítményen, az egész cég profitál belőle.
2023. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ha lenne is ilyen😂 Sajnos ez nálunk nem jellemző.
2023. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mert általában úgy van vele a legtöbb vezetőség, hogy "ez ingyen van, így ezzel helyettesíthető egy prémium vagy fizetésemelés!" - és valóban. Kaptam én már vagy 4-5 kitüntetést, év dolgozója címet, de pénzt mellé csak keveset vagy semmit.
2023. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Szóval a férfi főnökök mintha átlátnák azt hogy milyen szinteken vagy magas szinteken dolgozom ws képesek velem csapatban dolgozni egyenrangúként, és nekem ez az elismerés, a női főnökök meg bele se látnak a munkámba (sőt hátráltatnak az innovációimban ahelyett hogy csapat lennének velem),de megdícsérnek olyanokért mintha pl mert ügyesen bekötöm a cipőfűzőmet.

Néha rosszul tud esni.

2023. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatjátok nyugodtan az olyan emberekre, hogy nem normálisak, mint én is, akinek jobban esik egy nagy kutya személyes jelenlétével kísért elismerés az illető részéről, mint bármilyen pénz vagy tárgyjutalom.

Engem jobban ösztönöz, hogy személyesen kapom és jobban megmarad, mint az, hogy elásom egy szekrényben már álló domb tetején a tárgyjutalmat vagy a seggére verek x összegnek.

Pénzből él az ember, de nekem ez mégis többet jelent.

Éjjel kettőkor is szívesen állok rendelkezésére egy ilyen embernek.

2023. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan górém, aki mindig fociedző módban volt, csomó ilyen, "szééép vooolt!" meg "ez az! krrvajók vagyunk!" jellegű csujó volt a tarsolyában, és lőtte is, ahányszor örült, és meg kell hagyni, tudott örülni. Az a légkör keményen visszasírós, pont ott és úgy komolytalan, ahol kell, és ugyanez áll a komoly részre is.
2023. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jól esne,ha kapnék:( az elődöm eredményeit elnézve hónapról hónapra sokkal jobbak az én számaim,de semmi elismerést nem kapok. Meg más területen is kiveszem a részem a munkából, nyitott vagyok új feladatokra stb. Tudom,az a természetes, hogy normálisan dolgozok és jól teljesítek. De az elődömnél szerintem sokkal jobb vagyok. Nem várok napi szintű imádatot, csak néha egy "látom, nagyon jó lett ez a hónap, szép munka!" jól esne.
2023. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi az első igazi munkahelyem, ezelőtt csak diákmunkás, gyakornok és önkéntes voltam. Még a próbaidőmet töltöm, szóval nem tudom, mennyire lesz ez hosszútávú, de a főnököm rendszeresen megdicsér. Mivel még nem régóta dolgozom itt, mindennek, amit írok (marketing) át kell mennie a felettesemen, és nagyon jól esik, amikor azt mondja valamire, hogy szuper lett.


Szerintem megfér egymás mellett az, hogy jól esik, ha megdicsérnek, és hogy természetes, hogy elvégzed a munkád. Nekem is természetes, hogy igényes munkát adjak ki a kezem közül, de ettől függetlenül jó, ha látom, hogy tetszik másnak is, főleg egy olyannak, aki jobban ért hozzá, mint én.

2023. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Annál nincs rosszabb munkahely, ahol nincs elismerés, megbecsülés, dicséret.
2023. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!