Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet arra mondani ha egy...

Mit lehet arra mondani ha egy kollégád minden nap megkérdezi, hogy mi újság?

Figyelt kérdés

Olyan kellemetlen azt mondani neki hogy semmi. Nyilván van újság, de nem értem mi köze lenne neki ahhoz.


Mire jó ez, hogy állandóan ezzel nyomaszt? 😳



2023. márc. 31. 17:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
21%

Komolyan nem értem már az embereket, egy szimpla udvariassági formulából ennyit kihozni….🤦‍♀️

Nézd kérdező, a kollégád csak pár kedves mondatot akar váltani veled, hogy ne üljetek egész nap kukán. Gondolom extra introvertált vagy, hogy ez ennyire fáj neked, de az jobb lenne, ha levegőnek nézne, vagy utálna téged és emiatt gyomorgörccsel kellene bejárnod? Szedd már össze magad, napi 2 mondatba senki nem hal bele! Nem jópofizni kell egész nap, csak reggel váltani vele 2 tetves mondatot mosolyogva. Ez annyira nehéz? Elkorcsosult ez a világ teljesen….

2023. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%
21: Engem azért irritál, mert ez egy közhely. Igazából ilyenkor a másikat az esetek zömé3 rohadtul nem érdekli, hogy mi újság velem. Akkor inkább csak köszönjön!
2023. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
64%
zőmé3=zömében
2023. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
89%

Engem a mi a helyzet duma is idegesít .

Mi lenne b.meg ??

Amúgy simán közölném vele, hogy nyomja el magát azt jóidő .

2023. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Esetleg elballagtatnám .

Tehát közölném vele, hogy ballagás van, lehet ballagni . Vagy dugó van .

2023. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
95%
Mondj egy határozott "Nemsok" -at aztán próbáld rövidre fogni a beszélgetést :D
2023. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
#3 A "Semmi különös, és nálatok?" azért nem jó, mert pont az sem érdekel, hogy nála mi újság.
2023. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Előzd meg és kérdezd meg Te tőle, hogy mi újság. Hátha tőled is csak azért kérdezi, hogy majd utána elmesélhesse, hogy vele mi újság.
2023. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!