Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyet megtehet egy gyár?

Ilyet megtehet egy gyár?

Figyelt kérdés
Csinálhatnak olyat, hogy húsvét vasárnap behívnak 12 órás oktatásra?

2023. ápr. 3. 13:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert amúgy dolgoztok hétvégén?
2023. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Igen.

De én még nem dolgozom ott csak jelentkeztem és vasárnaponként szokott lenni oktatás.

2023. ápr. 3. 14:10
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, gyár nem érdekli, hogy mi van veled, csak a lényeg legyen folyamatosan bevétel.
2023. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
12: És hány szabadnap van egy héten? Minden héten ugyanazok a napok vagy változó?
2023. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
85%

Folyamatos munkarend esetén mindegy hogy hétvége van vagy ünnenap, ha menni kell akkor menni kell. Gondolom maga az oktatás rendes munkanapnak minősül tehát úgy mint ha bemennél rendesen műszakba dolgozni csak nem dolgozni fogsz hanem végighallgatod az oktatást, esetleg tesztet írsz.


Ha épp vasárnapra esik a műszak és akkor tudnak oktatást tartani ha nem akarnak túlórába berendelni akkor ez van.


Ha ilyen helyen akarsz dolgozni akkor számolj azzal hogy kapsz egy műszakbeosztást és sokszor dolgozhatsz hétvégén vagy ünnepnapon. Én olyan cégnél voltam karbantartó ami szintén gyár és karácsonykor december 25-én kellett bemennünk 12 órába dolgozni mert akkor állt a gyártás, és akkor nekünk karbantartóknak ki lett adva hogy be kell menni dolgozni mert egyes munkákat csak akkor lehet elvégezni ha az üzem energiamentesítve van tehát áram, víz, levegő le van kapcsolva a gépsorokon és ez kell ahhoz hogy rendesen tudjunk dolgozni és erre egy leállás a legjobb alkalom. Ahoygan nyári leállásoknál is nekünk akkor kell dolgozni a legaktívabban teljes létszámban és 8 óra helyett 12 órába 2 héten át minden nap, kivéve vasárnap. De erre kaptunk mindig túlórát és csúszót amit a leállás után felváltva ki kellett vennünk és így volt utána 4 olyan pihenőnapunk amit úgy töltöttünk hogy nem ment rá se a szabadságunk, se más egyéb tehát ugyanúgy napi bért kaptunk rá mint ha dolgoztunk volna, annyi különbséggel hogy műszakpótlék nem jött rá ha mondjuk éjszakás héten vettük ki.

2023. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
14-es, egy hónapban max 15 napot lehet menni, úgyhogy egy héten maximum 2-3 napot
2023. ápr. 3. 16:07
 17/36 anonim ***** válasza:
89%

Amíg vanhülye birka, aki vállalja, addig lehet csinálni.

Mondjuk, akinek se kutyája, se macskája, annak mindegy lehet de ha van család azzal nem szereti az ember áttenni a karácsonyt tavaszra. Hadd ne mondjunk mar le az ünnepekről is, hogy Dagobert bácsinak eggyel több kocsira jusson.

2023. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, hogy mi motivál bárkit is a gyári munkára. Nyilván saját családdal már nem nagyon pattoghatsz, de addig azért át lehet gondolni, hogyan kerülje el az ember.
2023. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
18: Azért nem minden gyári munka ilyen. Valahol csak napi 8 órát dolgozol, hétfőtől péntekig, a hétvégék és ünnepnapok mindig szabadok, három hét nyári, és két hét téli leállás.
2023. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
92%
És ez melyik gyár, ahol ilyen jók a körülmények, utolsó válaszoló?
2023. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!