Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 60 napos felmondási idő...

60 napos felmondási idő ellehetetleníti az álláskeresést?

Figyelt kérdés

60 napos a felmondási időm. Több helyre felvettek volna, de mindenütt megmondták 60 napot nem várnak rám. Még a 30 is necces, de 60at semmiképp.


Márpedig én Kjt-s vagyok így a 60 nap elengedésére remény sincs, közös megegyezésbe nem megy bele a kormányhivatal (munkáltató)


Mit tehetek? A semmin kívül?

Evidensen az állásom nem hagyom ott amíg nincs másik, vagyis nem mondok fel csak fix aláírt új papírral. Az meg nem lesz, amíg megvan a 60 nap, a 60 nap meg marad...


2023. ápr. 6. 11:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Az én főnökeim (mint írtam, állami tulajdonú cég) többször is belementek ilyenbe. De a Balázska Bt-nél tudom, hogy ilyen nincs. :-D Menj, máshol rontani a levegőt, mindjárt húsvét, inkább dekorálj tojást vagy főzz sonkát.
2023. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Lilluci27 ***** válasza:
75%
Még sose volt ebből gondom
2023. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen helyzetben sajnos az a megoldás, hogy kockáztatsz és felmondasz, majd amikor a 30.nap előtt vagy pár nappal, elkezdesz keresni. Ha most felvettek volna több helyre, később sem lesz másként. Fogsz találni 30 napon belül. Ha mégsem, elfogadhatsz akármilyen xar melót, a próbaidő idő alatt ugyanis indoklás nélkül felmondhatsz, amint jobb helyet találsz. Így nyersz 3 hónapot.
2023. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem szükséges a munkakörödhöz valamiféle környezettanulmány vagy életvitel ellenőrzés? Ha visszavonod az erre vonatkozó hozzájárulásodat, rögtön repülsz.
2023. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%

"Márpedig én Kjt-s vagyok így a 60 nap elengedésére remény sincs, közös megegyezésbe nem megy bele a kormányhivatal (munkáltató)"


Pont ez a lényeg.

Így lehet k....szni azokkal, akik mernének kockáztatni és feladni egy ocsmány munkahelyet.



Mit tehetek? A semmin kívül?


Rájuk borítod az asztalt....nem érdemelnek mást.

2023. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15%

#9, #11

Milyen ismertetőjegyek alapján gondolod, hogy ő Balázska?

2023. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%

16: Nem én írtam ezeket a kommenteket, de én is tudok válaszolni:


Elsősorban arról, hogy idézőjelekkel bekopizgat a kommentekből, amire válaszol. Ez itt, ebben a kategóriában szinte csak neki szokása.

Másodszor, amint láthatod, semmi válasz nem jó neki, csak hőzöngve fújja a magáét.

Harmadszor, más bejelentkezésről is kommenteli magát.


Hidd el, több, mint 10 év után (legalább ennyi ideje szemeteli tele az oldalt) mi, akik az oldal indulása óta ide járunk, már akár egy kétszavas mondatból is felismerjük őt. Evolúciósan kifejlődött bennünk ez az érzék. 🙂

2023. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az idézőjelezés nekem is szokásom, mert akkor is egyértelművé akarom tenni, hogy mire reagáltam, ha moderálás hatására törlődnek kommentek, ez nem Balu sajátossága. De az igen, hogy semmilyen válasz nem jó neki, mindig mindenki más a hülye, a főnök, a kollégák, csak ő nem, eléggé vehemensen reagál, és ha meghazudtoljuk, akkor elpárolog a kérdésből (idővel nyit újat). A szövegstílusa is lebuktatja. Hogy mi a valódi neve, azt nem tudom, de itt már rá ragadt a Balázska.
2023. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%
18: Ahogy írtam: "SZINTE csak neki szokása". És te ahogy írod, csak akkor idézőjelezel, ha szükségét látod (most sem teszed például), gondolom, amikor olyan kommentekre reagálsz, amiket esélyes, hogy törölni fognak. De Balu általában mindenkinek így reagál.
2023. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ő sem reagál így mindenre, ebben a kérdésben sem. Lehet, hogy tőlem lopta az ötletet, mert én mindig így csináltam, ő viszont nem. :-D
2023. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!