Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási időn túl még két...

Felmondási időn túl még két hetet mennyiért maradnátok? Mondjuk a két hétre a teljes havi bért ha megadják az egy jó deal?

Figyelt kérdés

Azt akarják noha beadtam a felmondást és lejárt a felmondési időm is hogy maradjak még kettő hetet pluszban. MOndtam ha jó dealt tesznek le elém, meggondolom. De mi lenne a jó deal ebben a helyzetben?

Pl a havi bérem megadása erre a kettő hétre, az egy jó deal lenne?


Ha meg nem adják meg, nem maradok és kész.


2023. ápr. 10. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Így van. Egyetértek veled.
2023. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Semennyiért .
2023. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha kezdenem kellene az új helyen, akkor akármekkora összeg esetén se tudnék maradni. Ha meg úgy mondtam fel, hogy nincs más, akkor annak olyan nyomós oka kellett hogy legyen, hogy szintén nem maradnék. Talán kb 10-szeres pénzért, de azt meg úgyse adnák meg.
2023. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Az a pénzmennyiség, amit 1 hónap alatt nyer rajtam a cég.
2023. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Ha kezdenem kellene az új helyen, akkor akármekkora összeg esetén se tudnék maradni"


majd május végén, így belefér itt még 2 hét.... ha fizetik megfelelően persze.

2023. ápr. 10. 12:43
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy trükk. A részeges alapítványi iskolaigazgató ezalatt a két hét alatt elintézi, hogy a környéken sehol ne kapj munkát, és két szék közé a padlóra ess.
2023. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Az a pénzmennyiség, amit 1 hónap alatt nyer rajtam a cég.“


Azzal marha rosszul járnék mert admin munkakör, én nem hoztam csak vittem a pénzt. A bérszámfejtés nem hoz pénzt a cégnek, noha evidensen megkerülhetetlen tevékenység.


Ez megint a mondtunk egy hűűű deokosat zéró előismerettel kategóriás böfögés.

2023. ápr. 10. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Felmondtál az alapítványi suliban?

Mondjuk nem újdonság, idén már ötödször tetted meg és még csak április eleje van. De én a helyedben nem pont most mennék el, mikor a vén hugyos alkesz igazgató negyedszerre is nyugdíjba megy.

2023. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Felmondási időn túl még két hetet mennyiért maradnátok? "


Ez érdekes jogi helyzet. Ugyanis a felmondási idő utolsó napjával megszűnik a munkaviszonyod. Pont. Nincs más varia.


Új szerződéssel nyilván tudsz még 2 hetet maradni, de sehogy másképp.

Remélem ezekkel tisztában vagy.


Az anyagi részét pedig nem itt kérdezném meg, mivel azt csak Te tudhatod, hogy neked mennyiért éri meg 2 hétre újra leszerződni.

2023. ápr. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!