Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti maradnátok ezek után? (hosszú)

Ti maradnátok ezek után? (hosszú)

Figyelt kérdés
Tanárként dolgozom egy felvidéki általános iskolában kb. 2 éve. Eddig nem volt gondom semmivel, de mostanában minden kezd elromlani. Az igazgató mindenért lecsesz minket, akár van oka, akár nincs. Ha nem megyünk a kötelező hétvégi programokra, lecsesz minket egymás előtt. Legutóbb az hangzott el, hogy a falba fogja verni a fejem, ha nem megyek el. Amikor táppénzen voltam minden nap telefonálgatott, hogy menjek be, majd felhívta a szomszédomat is, hogy mondja meg nekem, hogy szégyent hozok a családomra ha nem megyek be dolgozni. Ami kiverte nálam a biztosítékot az az, hogy bár nem közvetlenül, de megvádolt pedofíliával. Úgymond jóban vagyok az egyik kilencedikes diákommal (14 éves végzős). Iskolában sokat szoktunk beszélgetni, próbálok neki segíteni. Családi gondjaik vannak, depressziós, ráadásul vagdossa is magát.Önmagamra emlékeztet. Nagyon kevés emberben bízik meg. A múlt héten volt egy sulibuli, ahol szintén beszélgettünk és kb. 5 percig táncoltam vele, elvégre a depisek is érezzék jól magukat. Erre másnap hívat az igazgató, hogy több embernek is az a benyomása, hogy kavarok a 14 éves diákommal, mert túl intimen táncoltam vele és mikor dumáltunk, túl közel ült hozzám. Szerintem ez vérlázító ostobaság, nem kavarok vele, 8 éve kapcsolatban vagyok, ráadásul meleg is vagyok, amit a hülyék nem tudnak. Nagyon zavar ez az egész, aludni sem tudok miatta rendesen. Ti mit tennétek a helyemben? 28/f

2018. jan. 28. 04:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Válthatsz munkahelyet.

Vagy próbálsz azonosulni a többi munkatársaddal, magyarul próbálsz nem kilógni a sorból, mert hát vmi szúrja a szemüket, amit látnak ugye.

Tehát lehet ennek rossz vagy jó vége is, ha rossz lesz, nem tudom ki fog majd melléd állni? sztem nem sokan, sőt..

2018. jan. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

""Legutóbb az hangzott el, hogy a falba fogja verni a fejem, ha nem megyek el. Amikor táppénzen voltam minden nap telefonálgatott, hogy menjek be, majd felhívta a szomszédomat is, hogy mondja meg nekem, hogy szégyent hozok a családomra ha nem megyek be ""

--- Nagyon hihető. Az igazgatók gyakran zaklatják a családokat és gyakran fenyegetőznek veréssel...


Annyi eszed lehetne, h nem táncolsz egy 14 éves kislánnyal most, amikor mindenki zaklatást kiált mindenért.

Kb minden 3. gyerek vagdossa magát - nem azért mert depis hanem mert ez a menő, hogy mindenki lássa, hogy ő milyen felnőtt és mekkora gondjai vannak, hogy szinte már a kezét is le kell vágnia bánatában.

A stílusod alapján alapból nem hiszem, hogy tanár vagy, vagy ha igen akkor borzasztó éretlen.

2018. jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Váltanêk.
2018. jan. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék. Engem ne fenyegessen senki.
2018. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Már az első fenyegetésénél ki lett volna osztva...miért tutyimutyizol???

Te dolgod, ha nem vagy "férfi", de ha már játszod azt, akkor legyél előtte az.


Ezt már eltoltad, lépj ki-le vagy ordítsd le a fejét a többi tanárral s lesz, ami lesz.

2018. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egy ostoba ötlet, hogy válts munkahelyet. Könnyen lehet, hogy a környékeden nincs más alternativa. Ha uj iskolába mész, a jelenlegi igazgatód befeketít az uj munkahelyeden is. Ne feledd, a felvidéken eleve hátrányos helyzet Magyarnak lenni. Tanácsom: maradj a a jenlegi állásodban, nagyon erélyesen és következetesen állj ki a jogaidért, és ne flörtölj egyetlen tanítványoddal sem. Azt hogy meleg vagy, saját érdekedben titkold. Gyere át az anyaországba, itt jobban találhatsz barátot.
2018. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!