Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti maradnátok egy ilyen...

Ti maradnátok egy ilyen munkahelyen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az egyik kollégám a másikat mindenki előtt "k*gnek" nevezi. Engem ez nem érint,de akkor is...Szellemi munkakörről van szó.

2019. febr. 10. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos voltam olyan hülye, hogy maradtam. Gyári munka volt. Naív 20 éves kezdő voltam. A mostani 37 éves fejemmel nyilván lereagálnám valahogy, ha másképp nem, szólnék a főnöknek.
2019. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az emberek olyanok amilyenek.

A munkahelyeken pedig nincsen személyiség teszt, azt nézik megcsinálod-e a munkát.


Amikor fiatalon megtapasztaltam jó pár meló helyet s elinduló utamon voltam...nem csak céljaimat találtam meg s önmagam, de elhatároztam milyen ember nem szeretnék lenni.


Vállalkozásomnál magam mellé 3 embert kerestem anno.

Meghírdettem, jönni jöttek, de:

Egy része sarkon fordult a felvételin, másik nagy részét pedig én küldtem el, mert nem megfelelőek.


Pluszba nem csak a munkájukat néztem, amiket bemutattak, de személyiség miatt tesztet is kaptak.


Egy valami biztos: Megérte.


Én azt mondom, ha valami nrm felel meg elvárásodnak haladj tovább. (el mellettük vagy másik meló )

2019. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a kollégád nem áll a saját sarkára és mondja meg neki , hogy ezt hagyja abba vagy nem keresi fel a főnököd akkor megmondom őszintén, engem nem érdekelne. Ha nem engem érint az egész, akkor maradnék.

Előző melóhelyemen is voltak nyuszik akik nem mertek felszólalni, ha velem történne meg én kerek perec megmondanám a szemébe a másiknak, hogy ezt még is hogy képzeli... ha erre a kollégád nem képes, akkor miért pont te hagynád ott a munkahelyed?

Lelkileg sok mindent el kell tudni viselni az életben, ha pont téged nem érint akkor ne foglalkozz vele. Elég felnőtt a kollégád hogy kiálljon magáért, az esetleges igazáért..

2019. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!