Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz ha 1 hónap ha...

Mennyire gáz ha 1 hónap ha felmondani a próbaidő közben vagy hamarabb?

Figyelt kérdés
Ma volt a legelső munkanapom, nagyon nem volt jó. Nem arról van szó, hogy "büdös a munka" vagy, hogy "munkakerülő lennék". Csak tényleg nem éreztem magam jól magam. Ma kezdődött el a 3 hónapos próbaidőm, elvileg 3 hónapon belül bármikor felmondhatok. 1 hónap után lenne az első fizetés amit lehet, hogy ki sem bírnék. Mennyire gáz? Barátaim azt mondták, hogy már holnap mondjak fel.

2023. ápr. 19. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Igen gáz
Nem gáz, ez csak próbaidő volt
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen ezért (is) van a próbaidő.
2023. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2023. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 rionen ***** válasza:
100%
A munkahelynek se jó ha nem akarsz maradni, "feleslegesen" fektetnek energiát. Korrektebb ha az elején lépsz ki.
2023. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, hogy lehet az elején kéne de szégyenlem már most azonnal otthagyni. Meg a szüleim is azt mondták, hogy csak jól jönne az a pénz nekem most, hiába 1 hónapra.
2023. ápr. 19. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen érthetetlen, hogy mit szégyellsz! Pont erre való a próbaidő! Nem értem: egy hónap után felmondani kevésbé ciki? Vagy inkább fel se mondasz, mert a szüleid azt mondták, hogy kell a pénz? Jó egy firma szüleid vannak, hallod!
2023. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondták, hogy közeleztő vagy ilyesmi csak, hogy jól jönne nekem, mert nagyon nehezen találtam munkát.
2023. ápr. 19. 20:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt vedd figyelembe, hogy egy új munkahelyen az első pár nap /hét mindig rossz!! (szokatlan, idegen, borzasztó!!)


Életem eddigi legjobb munkahelyen 14 éve vagyok, és az első egy héten minden áldott nap úgy mentem haza, hogy felmondok másnap!

2023. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát... nem tudom, hogy itt mi lesz. Remélem, hogy a holnapom jobb lesz.
2023. ápr. 19. 20:39
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

#6

Ha valóban ennyire nehezen találsz munkát, akkor viszont lehetőleg úgy folytasd a keresést hogy nem lépsz ki innen és ugye 3 hónapon belül ha találsz egy jobbat, akkor is gond nélkül válthatsz.

De amúgy minden kezdet nehéz, 1 nap után inkább érzelmi alapú döntés alapján szoktak felmondani, nem hiszem hogy ennyi idő alatt átláttad az adott munka előnyeit és hátrányait. Persze ha ez valami telemarketinges, ügynökös vagy hasonló szemét meló ahol az a dolgod hogy embereket zaklass telefonon, akkor tényleg ne folytasd, nem fogod megszokni az átverősdit.

2023. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9:

Igen egyből hazajöttem el kezdtem másikat keresni, van egy munka amit nagyon szeretnék de soha nem jött össze soha nem hívtak fel oda (gyári munka amit szerettem volna).


Mondtam is anyukámnak, hogy van 3 hónap, hogy felvegyenek máshová de olyan nehezen jött össze ez is, mert csak olyanokat vettek fel ahová én akartam menni, hogy 8 általánosuk volt csak.


Én is érzelmi alapon döntöttem.

2023. ápr. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!