Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan éljek így?

Hogyan éljek így?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, életemben csak 1 évet dolgoztam. Szeretnék ennek véget vetni, dolgozni, nyaralni, boldognak lenni, stb. De félek, ha elkezdek dolgozni, akkor nem lesz szabadidőm nyaralni, mert végzettség nélkül gyárba vagy hasonló alja helyeken dolgozhatnék érettségivel.


Ha elmennék dolgozni, akkor nem lenne időm nyaralni, utazni, kirándulni, biztos nem lenne annyi szabadságom, stb. A munkában ez a korlátozottság zavart mindig is, ezért húztam az időt amíg tudom, mellette a kevés pénz. Sokkal jobban örülnék, ha vállalkozó lennék és magam oszthatnám be az időmet, de ahhoz kéne pénz és jó ötlet is. Nem tudom mit kéne tennem. Segítsetek kérem szépen. Hogyan osszam be az időt? Azért érzem sürgősnek, mert elbasztam az eddigi életemet, és mindent egyszerre szeretnék bepótolni.


Hogyan oldhatnám meg? Hogyan éljek? Kérlek segítenétek?



2023. ápr. 23. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Keress 6 órás munkát. És szerezz valami végzettséget!
2023. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki dolgozik , van szabadsága is , te kezdőként évi 22 nap , el tudsz menni nyaralni! Nagyon jó, hogy rájöttél, hogy valamit nagyon nem jól csinálsz, hát valóban nem jó! 27 évesen valami szakmát tanulhatnál megalapozni a jövődet! Eddig pihentél, igen menj el gyárba dolgozni és mellette tanulj pótold be az eddig elvesztegetett idődet! Ha megteszed majd sokkal értékesebb embernek fogod érezni magad !Ezt mind magadért teszed!Sok sikert!
2023. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Milyen képzettséged van? Ahhoz mérten keress munkát.
2023. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem értelek,ha nem dolgozol, honnan van pénzed nyaralni meg utazni? Ezeknél költségesebb hobbid aligha lehet ;) Ha elkezdesz dolgozni, akkor ja, kezdetben kapsz 20 napot, azt kell beosztanod egész évre. Alap esetben. De nyugtasson meg az emberek nagy többsége él így, és valahogy megoldják. Persze ha szerzel valami menő végzettséget akkor akár alkalmazottként is te oszthatnád be az időd, mert van ilyen is :)
2023. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ember,ha nem dolgozol miből akarsz nyaralni?Ha nincs pénzed elég nehezen tudsz akàrmit csinálni ebben a világban.Nyaralni el tudsz menni mert van 20+ szabadsàgod egy évben,gyárakban pl van leàllàs kb egy hétig fix időpontban.

Amúgy milyen végzettséged van,mit tanultàl 27 év alatt?

2023. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először csak is egy dologra koncentrálj, ha az megy akkor jöhet a következő.

Pl első körben keress valami részmunkaidős állást 4 vagy 6 órában, olyat keress ami tetszik valamennyire, ha nem is tetszik elsőre azért érdemes kipróbálni aztán dönteni.

Ha sikerült munkát találni,valamennyire tetszik, el tudod ott képzelni magadat valameddig akkor jöhet a következő lépés.

2023. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!