Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem bírom már tovább fel...

Nem bírom már tovább fel akarok mondani de kell a pénz is?

Figyelt kérdés

Kereskedelemben dolgozok egy kisebb boltban. A főnök és a helyettesek nagyon jóban vannak . Már az elejétől fogva nagyon lekezelően tudnak beszélni ha valamit nem jól csinálok vagy elrontok valamit és segítséget kérek. Vagy ha valamit nem találok. Hülyének próbálnak ilyenkor beállítani nem is mer az ember kérdezni lassan mert ez van. Meg ha észrevesznek valamit de már nem emlékszel rá hogy én csináltam e az adott problémát és azt mondom hogy nem én voltam végül kiderítenek mindent és odamondja a főnök is jól a fejemhez vágja felháborodottan,holott normálisan is ellehetne mondani.

Nagyon fiatal vagyok hozzájuk képest és nagyon érzem ezt a külömbséget. Gyereknek néznek. Leszólnak ha nem tudok valamit . Nem tudom már az ilyen helyzeteket hogy reagáljam le ,nagyon le tud gyengíteni a teljesítményemet főleg sajnos sokszor már megszólalni nem merek. Vagy zavarodottságomban tényleg elrontok már dolgokat mert mikor hírtelen nekem feszül a főnök vagy a helyettes és egyszerre kezdenek baszogatni az már sok. eddig ezen kívül 1 munkahelyem volt máshol nagyon megvoltak velem elégedve a munkámmal itt folyamatosan csak a lehúzni probálnak és már teljesen azt hiszem hogy tényleg ennyire figyelmetlen vagyok. .Sosem éreztem még így .


2023. ápr. 27. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire "alkalmatlan" vagy, hagyd ott őket. Előadóként jó esélyed van más melót találni.
2023. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz máshova, és amint felvesznek, mondj fel.
2023. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak sajnos olyan szinten gyomoridegem van munkába menetel előtt. A napjaim is borzalmasan telnek bent. Muszály másikat keressek csak nem tudom hogy éljem túl addig ezt bent.
2023. ápr. 27. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vedd be a lexarom tablettát.


Ha tudod, hogy elakarsz menni, keressél más munkákat, addig meg magasról tegyél arra amiket mondanak.

2023. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Válts egy hasonlóra. Szerintem ez megy egy két hét alatt is, rengeteg boltba vagy gyorsétterembe keresnek munkaerőt azonnali kezdéssel. Addig se leszel toxikus környezetben. Aztán ha a munkával van bajod akkor keress közben más típusút.
2023. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!