Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbanapra mit illene felvenni...

Próbanapra mit illene felvenni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

sziasztok!

nem szoktam ide írni, de nem nagyon tudok kihez fordulni e téren, mert mindenki mást mond, úgyhogy megpróbálom, hátha 😄

17 éves vagyok, felszolgálóként szeretnék dolgozni, júniusban lesz egy próbanapom. máskor is dolgoztam, csak nem a vendéglátásban.

mivel meleg lesz, nem tudom, hogy egy csinosabb ruhát vegyek fel (nyárias, picit dekoltázsvillantós), vagy egy rövidnadrágot és rövidujjút (biker shorts és egy egyszínű póló). és egy fehér sportcipőre gondoltam, ami kényelmes.

nem egy michelin-csillagos étteremről beszélünk, de azért nagyon igényes hely.

mivel próbanapról beszélek, nem munkanapról, nem dolgoznék úgy, viszont nem is szeretnék sem túl-, sem alulöltözni.

segítségeteket előre is köszönöm!

++ akinek van tapasztalata ebben, próbanapon mire lehet számítani? sajnos csak egy időpontot kaptam, más felvilágosítással nem szolgáltak



2023. ápr. 29. 21:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Napi bejelentessel siman mukodik.
2023. máj. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 bzoli79 ***** válasza:
Frontint.
2023. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!