Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen dolog hogy zavar a...

Milyen dolog hogy zavar a munkahelyen hogy nem kedvemre való emberek vesznek körül, akikkel esetleg még haverkodni is tudnék?

Figyelt kérdés
Szinte folyamatosan nálam több évtizeddel idősebb emberek vesznek körül, akikkel huszonévesen nem nagyon tudok mit kezdeni barátkozás szempontjából. Érthető hogy zavar ez a munkahelyen? Vannak itt huszonéves fiatalok is, de én nem velük dolgozok, csak néha látom őket miközben rohannak éppen valahova
2023. máj. 2. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy zavar. A nagy korkülönbség miatt feltételezhető, hogy más életszakaszban is vagytok, más dolgok érdekelnek titeket, másképp szervezitek az életeteket és emiatt nem is nagyon tudtok kapcsolódni egymáshoz. Persze próbálkozni lehet, biztos vannak témák, amikhez mindenki hozzá tud szólni (pl film, utazás,egyéb aktualitások). Amikor beszélgetést kezdeményezel velük, mennyire nyitnak feléd?
2023. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 huzoro ***** válasza:

Nálunk teljesen vegyes a társaság és senkit nem zavar. Mindenkivel van közös témám és arról nem beszélgetünk ami a másikat nem érdekli. Munkahelyemre egyébként dolgozni járok, nem barátokat találni, ha te ezt másképp szeretnéd keress másik munkahelyet.

Hatvan múltam, de fiatalon sem voltak hasonló problémáim.

2023. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kissé fordított vagyok: 40 vagyok, és sok a 20-30-as elejei, akikkel nem tudok mit kezdeni. Nem zavar, csak inkább nem foglalkozom velük.
2023. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!