Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » SOS! Erre hivatkozva felmondha...

SOS! Erre hivatkozva felmondhatok azonnali hatállyal? Ha nem, milyen lehetőségek vannak azonnali hatályú felmondásra?

Figyelt kérdés

Alapvetően tök okom van felmondani a mostani munkahelyemen, szóval nem csak ez, de ez a legjelentőségteljesebb.

Tudom, minden munkahelyen van stressz, de itt konkrétan elviselhetetlenek az elvárások, minimális pénzért, az emberek mind bunkók és egyszerűen rosszul vagyok már a helytől. Eddig nagyon kellett a pénz és nem volt más lehetőség, viszont most lett így szeretnék azonnali hatállyal felmondani.

Múlt héten pánikrohamot kaptam az összes munkatársam előtt, mert már annyira kikészített a hely. Ezelőtt még sosem volt egyébként pánikrohamom, depresszióval kezeltek, de már szinte több éve tünetmentes vagyok. (gyógyszert sem szedek) A roham miatt viszont vissza kellett mennem a volt dokimhoz, gyógyszert nem adott, de van egy friss papírom arról, hogy ismétlődő depresszióm van (egyébként a doki is azt javasolta, hogy egy ilyen környezetből minél előbb meneküljek)

Mentális állapot rosszabbodásra vagy valami hasonlóra hivatkozva felmondhatok azonnali hatállyal?

És ha nem, van bármilyen lehetőség rá hogy valahogy azonnali hatállyal mondjak fel?

Egyébként, ha nem engedik el a felmondási időt valószínűleg a doki kiír táppénzre, de kényelmesebb lenne azonnal felmondani.


2023. máj. 4. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2023. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Google: Mt §
2023. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de abba nem mennének bele szerinted, ha közös megegyezéses munkaviszony megszüntetést kérnél, azzal a dátummal, amit szeretnél?
2023. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez a terv, ugyan ezekre az indokokra hivatkozva, viszont pont ma rúgták ki próbaidő alatt a munkatársam, így ha én felmondok nem marad ember valószínűleg ezért nem mennének bele.
2023. máj. 4. 20:07
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Pánikrohamokkal kiírathatod magad táppénzre. Beszélj a háziorvosoddal.
2023. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Megírnád kérlek, akár privátban, hogy milyen munkahely ez, vagy hogy milyen terület, épp állást keresek pánikbeteg és depressziós vagyok, szeretném elkerülni az olyan helyeket, amik ennyit rontanak az ember állapotán. Nagyon köszönöm és jobbulást kívánok!
2023. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Felmondasz van egy hataridő addig meg táppénz.
2023. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

ha ennyire szar a helyzet, akkor fizetés után nem mész még a környékükre sem. munkahely pipa.


Aztán lesz, ami lesz.

2023. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Felmondasz, és megbeszéled a dokival, hogy kiír betegszabira.
2023. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, végső esetben az lesz amit írtatok és elmegyek beteg szabira, bemenni már semmiképp nem megyek csak jó lett volna ha esetleg elengedik és nem kell még ezzel szenvednem.
2023. máj. 5. 05:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!