Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Furcsa volt ilyent kérdezni a...

Furcsa volt ilyent kérdezni a munkatársamtól?

Figyelt kérdés
Hogy egyik nap amikor megy dolgozni délutánra, céges busszal, nem mehetnék e oda a falujába a buszmegállóba beszélni vele pár percet csak úgy, mialatt vár a buszra. Nincs konkrét téma miről csak ami jön. Ezt van aki zaklatásnak venné?
2023. máj. 9. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, furcsa. Igen, zaklatásnak venném és feltételezném, hogy kattant vagy.
2023. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy busszal jartok? Vagy hogy kell ezt elkepzelni, A faluban élsz, onann átmennél B-be, ahol ő lakik, hogy 5 percet beszél vele a buszmegalloban? Hát én azt gondolnám, valami nincs rendben veled....
2023. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Hívd meg egy sörre🤣
2023. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A héten nem dolgozok ő meg dolgozik
2023. máj. 9. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na és nem bírsz ki egy hetet nelkule? Ha közelebbi kapcsolatot szeretnél, akkor a Jani/Kati, raersz valamikor a héten egy kávéra a megfelelő kérdés.
2023. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit ciki ez így. Beszívatodd, hogy beszélni szeretnél vele, de nincs téma. És ha találkoztok ott, és akkor sincs téma, akkor mit mondasz?
2023. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Huhh, ez tobb mint furcsa. En is voltam ugy, hogy sikitottam volna a maganytol, de ha ennel enyhebben tapadtam, azzal ellenkezo hatast ertem el.

Igaz, budapestikent konnyebb szazszor az ilyesmi. Tenyleg lehet olyan, hogy o, en is arra megyek, es valami urugy meg akad is. Sajnos igy ez nem az.

2023. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!