Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek a beilleszkedéstől a...

Félek a beilleszkedéstől a munkába?

Figyelt kérdés
Sziasztok, félek a munkába beilleszkedéstől mert nagyon nem ment iskolába sem és nem merek így elfogadni állást sem de nem akarok ilyen lenni. Mit tehetnék?

2023. máj. 11. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
De miért olyan szakmában akarsz dolgozni, amiben nem vagy jó? Miért nem tanulsz inkább valami mást?
2023. máj. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó vagyok benne, nem is ez volt a kérdés, csak nehezen tudok barátságokat kiépíteni. :/
2023. máj. 11. 07:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, munkahelyen azért általában mindig valaki aki akar haverkodni az újjal, majd beilleszkedsz csak próbálj te is társalogni azzal ki odajön.

Vagy ha vki szimpi menj kérdezz tőle sokat és majd így elkezdtek beszélgetni.

2023. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, akkor félreértettelek, bocsánat. Úgy értettem, hogy az iskola nem ment.

(első)

2023. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj
2023. máj. 11. 11:51
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Minden változtatás, változás a komfortzóna elhagyásával jár. Nincs mese, ezt túl kell élni, meg kell szokni. Másképp nem megy.
2023. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!