Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit rontok el, hogy a főnökeim...

Mit rontok el, hogy a főnökeim megorrolnak rám? Ez nem normális ugye, vagy én látom rosszul?

Figyelt kérdés

Már nem először fordul elő, hogy különböző főnökeim azért “orrolnak meg rám”, mert engem nem tájékoztatnak róla, hogy ma fontos határidő van. Általában erről nap közben értesülök, amikor már nem tudom vállalni, hogy (nem kifizetett) túlórában ott maradok nap végén.


Ha csak egyszer fordult volna elő, akkor elengedem. De ez a második munkahelyem, ahol ezt tapasztalom. Én úgy érzem, hogy nem vagyok hibás, amiért nap végén eljövök, ha programom van (ha nincs, akkor maradok), de ez tényleg normális Magyarországon, vagy csak én fogom ki ezeket a főnököket?


Az előző munkahelyemen felmondtam, mivel nagyon elegem lett abból, hogy semmilyen programot nem tudtam szervezni, mert 6-7 felé még gyakran dolgoznom kellett. De a mostani sem jobb helyzet.


2023. máj. 11. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha lejár a munkaidőm húzok haza, dolgozzon tovább a fene.
2023. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Munkája válogatja. Ha tudhattad előre akkor alkalmazkodnod illik.

Ha mást igértek, akkor állj ki magadért.

2023. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs heti megbeszélésetek a hétre/jövőhétre vonatkozóan? Sokat segítene.
2023. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 Ígérni nem ígértem semmit, hiszem tudtam, hogy orvosi vizsgálatra kell mennem (18. heti genetikai UH).


#3 Napi megbeszélésünk van a ma reggeli vagy elmaradt, vagy 2 perccel később léptem be teamsre (dolgozni dolgozok, csak mindig belemerülök a munkába és nem veszem észre, előtte meg másik megbeszélés van ott, így előbb sem tudok belépni) és akkor már nem voltak ott.

2023. máj. 11. 22:56
 5/7 A kérdező kommentje:
De amúgy a reggeli megbeszélésen nem szoktunk részletekbe menően megbeszélni semmit, kb. 6 emberre tart 10 percig maximum.
2023. máj. 11. 22:58
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Egyértelműen te vagy a csicska.

Próbálj meg nem az lenni.

2023. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél hülye.

Ha nem fizetik a túlórát, nem maradsz egy másodperccel sem tovább.

Nem tetszik a főnököknek? Kapják be! Vegyenek fel elég embert. Ne a meglévőket zsigereljék ki.

2023. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!