Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon helyes amit tettem ?

Vajon helyes amit tettem ?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel tegnap elbeszélgetett a műszakvezető, mert megkértem rá.


Pakoltam a tálcákat egy kocsira ahol azok száradnak. Szólt a csaj, hogy nem így kell, amivel semmi bajom nincsen. Hanem a dolog 2.fele nem tetszett: mondtam neki hogy én oda rakom a tálcákat ahol hely van.


De az nem úgy működik, hanem el kell pakolni, mondom én pakoljam el? Nekem közben annyi más dolgom volt, ez a nő meg legtöbbször támasztja a pultot.


Ezért miután beszélt vele a műszakvezető megkaptam hogy bemószeroltam vagy mi. Hát mondom ha valami zavar akkor ki fogok állni magamért.



2023. máj. 13. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Jól tetted. Ha nem a te dolgod elpakolni, és nem férsz tőle, akkor ennyi. Nincs mit ragozni rajta. Ő nem tud frusztrációt viselni, mert van szabad akaratod. Maradj ilyen. És ne gondolkozz rajta.
2023. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Az, hogy szaladtál egyből a műszakvezetőhöz, eléggé ovis és genya dolog. Hiszen meg tudtad védeni magad, visszaszóltál. Ezt nagyon jól tetted, amennyiben jogos. De minek kellett menni árulkodni? Gerinctelen dolog egyből szaladozni minden szarért a főnökhöz, és ráuszítani a másikra.
2023. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Vele kellett volna megbeszélni és megkérni hogy ne mondja mit csinálj.

Esélyt kellett volna neki adni hogy abbahagyja, nem rögtön árulkodni.

2023. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyrészt ez nem kis dolog!

2 nem uszitotottam senkit, senkire csak megkértem, hogy beszéljen vele.


2.nálunk akármilyen konfliktus van szólni kell az adott műszakvezetőnek!

2023. máj. 13. 08:42
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem jól tetted. Első körben szóltál neki is. Így járt. Állj ki magadért.
2023. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Miért nem te beszéltél vele? Egy kis problemaból csináltál jó nagyot. Ezt teszi ha nem vagy őszinte. Szegény csajt jól bemartottad. Majd most csapatostul ki fognak utalni onnan, mert a pultos csajjal nem szabad kotekedni!
2023. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Úr isten szegény csaj, mert nem szeret dolgozni, amikor sokan vannak ő kihúzza magát a munka alól.


Nagyon helyes, hogy rászoltak. Még azért nem egészen így működnek a dolgok. Az én feladatomat nem tolom rá a másikra!


Szépen csinálja csak meg ! Ugyan annyi fizetést kap mint én. Dolgozzon csak gyönyörűen!

2023. máj. 13. 08:59
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem már most keress másik munkát. És ne legyél ilyen kis kukac
2023. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem az egész sztorit. Új vagy még és a régebbi kolléga szólt, hogy itt el szokás pakolni magad után? Mert ebben az esetben nem pattognék, hanem szót fogadnék.

De ahol én dolgozom, igaz, nem gyárban, mi támogatjuk egymást, és nem mártogatjuk azt a kolléganőt, aki lassabb a többieknél, hanem segítünk neki.

2023. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Minden munkahelynek megvan a protokollja. Az új munkaerő ebbe vagy beleszokik, vagy érzékeny búcsút vesz. De semmiképpen se akarjon új szabályokat hozni. Eljön annak is az ideje, ha majd kivívta kollégái elismerését.
2023. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!