Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél ha egyszer csak...

Mit tennél ha egyszer csak kirúgnának a jelenlegi munkahelyedről?

Figyelt kérdés
Másikat kéresnél vagy otthon maradnál és tv-znél 📺?

2023. máj. 18. 21:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Keresnék másikat. Nem a legjobban fizető szakmát választottam, de nagy rá a kereslet, szóval egy hónapon belül biztos akadna valami ugyanezen a területen.
2023. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

Kétségbe esnék, mert tudom, hogy nehéz új helyet találni a környéken. Voltam már munkanélküli. Lassan 5 éve egy helyen dolgozok, így furcsa lenne a változás.

Valószínűleg akkor lenne bàtorságom kilépni a megszokott dolgokból és lelépnék innen,másik városban keresnék munkát.

N

2023. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Először is megdöbbennék, és elárulva érezném magam, mert elég veterán, alap embernek számítok, és nem feltétlenül érteném, miért éppen engem rúgtak ki.


Ugyanakkor két, vagy három hónap végkielégítést kellene fizessenek, és pont azon gondolkodtam, hogy rohadtul jól esne pár hónap pihenés. Meg amúgy is gyakran gondolkodom váltáson.

2023. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Thunderfairy ***** válasza:
69%
Alulfizetet biorobotnak bárhova jó leszek.
2023. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
Rosszul èrintene mivel szeretem a munkahelyem. Viszont keresnék mást nem maradnèk itthon
2023. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Külföld!
2023. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Bepánikolnék és kétségbeesnék.


Pár nap múlva őrült módjára keresnék mást. Budapest, tucat állások bőven vannak...

2023. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Keresnék egy újat. Kell a zsozsetta
2023. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!