Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik vezetők és sok meetingen...

Akik vezetők és sok meetingen vesznek részt, mennyit jegyeznek meg az ott elhangzottakból?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok az, de valahogy nem szeretem a meetingeket, annak örülök, ha békén hagynak és tudok haladni a saját munkámmal. Azt utálom a legjobban, amikor már félórája megy egy meeting és rákérdeznek, hogy mit gondolsz erről meg arról, közben meg kb 5 perc után elvesztettem a fonalat és annyira nem is érdekel az egész.

Aki vezető és sokféle megbeszélésre jár, az mennyit jegyez meg ezekből? Vagy mi alapján tudja a következő meetingen, hogyi volt az előzőn? Nekem az a bajom, hogy nem jegyzem annyira azokat a dolgokat, amiket nem tudok összekötni.



2023. máj. 23. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A megfelelő jegyzetelési technika elengedhetetlen (és/vagy remek memória); vázlatosan, kulcsszavakkal és lényegre törően. Egy-egy ilyen megbeszélésen temérdek infó hangzik el, amit meg kell tanulni megfelelően szűrni és rögzíteni. Meg persze azokon kiigazodni is a továbbiakban.
2023. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Nekem fura hogy vezetők nincsenek tisztában a jogaikkal nekem mondták felnőtt barátaim hogy egyetemtől kezdve nem kell engedélyt kérni hanem akármikor vécére mehetsz de a vezetők nem mennek hanem megvárják a végét a meetingnek és ez fura hogy a vezetők ennyire nincsenek tisztában a jogaikkal és sokszor órákat képesek egy helyben ülni és nem mennek ki a teremből és ez fura hogy ennyire félősek vagy nem tudják a jogaikat vagy nem is tudom de ez fura.
2023. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 ha vezető lennél, az az elképesztő lehetőség is eszedbe juthatna, hogy talán nem akar semmit sem mulasztani az elhangzottakból. :D A jogai, mi? :D
2023. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!