Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúgás után visszaveszik?

Kirúgás után visszaveszik?

Figyelt kérdés

Volt a cégnél egy nagydumás targoncavezető.

Tényleg nagyon profi meg gyors...de belement egy falba és kidöntte.

Rengett az egész raktár. Egész nagy tűzfal volt.

Felmondtak neki.


Eltelt fél év és megint itt van.

Kerdeztem tőle ez hogy lehet?

Erre elmondta, hogy ha a vezetőség büntetés nélkül hagyta volna a dolgot, akkor a cég került volna bajba, mivel mobillal is felvette vki az esetet és körbement a felvétel a cégnél egészen legfelülre.

Ha meg eljut a munkavédelemhez a felvétel akkor akár a céget is elővehetik.

De.

Eltelt fél év, elcsitult minden és mivel ő a legjobb ezért visszavették...aztán nevet.


Te láttál már ilyet?



2023. máj. 24. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elb.ta, kapott büntetést (fél évig nem dolgozhatott a cégnek), legközelebb majd jobban figyel. Ennyi, nem kell túldrámázni.
2023. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót igen, de még rosszabb helyzetben. Mégis vissza vették.
2023. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam már ilyet egy korábbi munkahelyemen. Sőt, olyat is, aki háromszor elment, és negyedjere is visszavettek.
2023. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
hu hát ez sztem csak rosszabb cégeknél lehetséges..
2023. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor nem is olyan ritka ez ezek szerint.

Mondjuk folyton azzal henceg a pali, hogy 21 perc alatt szed le egy 32 raklapos kamiont oldalról.

-gondolom ez csak logisztikában dolgozóknak mond valamit, jelent értéket, értik a lényegét-

És poénból mértük már le és tényleg kb.

Az atlagos targoncás meg 40-50 percet eltököl egy kamionnal.

Ha meg 2x jobb mint mások, akkor valahol logikus döntés a cég felől hogy visszavették.

2023. máj. 24. 22:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól is függ hogy miért döntötte ki a falat. Baleset volt vagy szándékos vagy akkor is hencegett valamivel és végül balul sült el.
2023. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Igen, életem egyik legborzasztobb munkahelye volt 4-es válaszoló. Ilyen tényleg csak ott fordul elő.
2023. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6.

Szándékos volt.

Építettek át vmit a raktárban, a melósok pedig megkerték hogy döntse már ki azt a falat.

Ő meg odahívott egy középvezt hogy mi legyen?

Az meg mondta neki hogy döntsd ki a pi csába.

A felső vezetőség meg azt mondta utána hogy ezzel veszélybe sodort emberi életeket és a cég tulajdonàt, a targoncàt ugye.

És hogy ha utasításba kapja akkor is ilyesmit meg kellett volna tagadjon.

Am minden ott jelenlévő ki lett rúgva, csak őt vették vissza.

2023. máj. 24. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
:) hát ez nagyon jó cég lehet
2023. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van, az én főnököm a gyerekkori barátját rúgta ki 20 év közös munka után arra hivatkozva, hogy rosszul megy a cégnek. Hozzáteszem, nem ment rosszul a cégnek, ráadásul épp a második gyermekének a megszületése előtt történt az eset. Rá két hónapra felhívta, hogy megbánta és visszavenné, utána még 10 évig ott dolgozott, aztán felmondott.
2023. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!