Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Verekedtetek màr munkahelyen?h...

Verekedtetek màr munkahelyen?ha igen,mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 07:46
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
hagyjuk làtom nem érted. tipikusan az a fajta,aki a főnök előtt dolgozik,teszi a jót,aztán ahogy kiteszi a főnök a lábàt,ki jön az igazi énje. én màr szàmítottam erre,mert napok óta izzott a feszültség közöttünk. ha meg valaki bele àll az arcodba 2 centire,aztàn elkezd ràdmozdulni,te mit csinàlnàl? én megfogadtam hogy nem fogom kutyàba lemenni egy senkihàzi kis 50 kilós cigànygyereknek,mit képzel magàról…
2023. máj. 27. 10:18
 12/23 A kérdező kommentje:
ja és nem is az,hogy egyedül nem tudom elvégezni a munkát,hanem te eltűrnèd azt,hogy valaki fogja magàt és leül nyomkodni a telefont,és azt hiszi hogy majd ugyanúgy felveszi a fizetését,aztán teljesen hülyének néz?
2023. máj. 27. 10:20
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem mondanám verekedésnek, inkább csak a ruhát igazítottam meg egy műszakvezetőn aki kicsit soknak érezte magát. Őt kicsapták mert elég cifra volt a sztori, az én ügyemről pedig soha senki nem kérdezősködött utána.
2023. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Hát kérdező nem jól oldottad meg. Elhiszem, hogy régóta gyűlt a feszültség, de nem szabad verekedni, c típussal meg végképp nem, mert úgy bosszút áll rajtad, hogy még a nagyanyád is megbánja.

Mikor félreült telót nyomkodni, oda kellett volna mellé ülni, és bejelenteni, hogy egyedül nem csinálod. És ha betoppan a főnök, akkor felvázolni neki, mit művel a háta mögött. Ha ez sem segít, munkahelyet kell váltani.

2023. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
jól van,látom itt mindenki a meghunyàszkodós típus…azért mert cigàny nem fogok eltürni neki mindent. gondolom vagy egy irodàban ülsz ahol még sose volt konfliktusod,vagy ha volt is az is ilyen okostojàs módra,semmi kiabàlás,verekedés. tisztàban vagyok vele hogy ezek milyenek.annyira a helyzetet sem ismered,úgy hogy kàr ítélkezni szerintem. nem tudom hogy iskolàban làttàk e olyat,hogy szól a gyerek a tanárnak hogy szekàljàk az osztàlytàrsai,aztàn amikor ott van a tanár akkor nem szekáljàk,de amikor nincs,akkor meg 2x annyira. ès àltalàban akkor szokott ezeknek vége lenni,ha kiàll magaért akit szekàlnak. na egy munkahely is ilyesmi helyzet,amíg úgy érzi a cigàny hogy ő van nyeregben,addig pofàtlanul meg fogja tenni ezeket.
2023. máj. 27. 13:42
 16/23 A kérdező kommentje:
ha itt vàlaszolt egyàltalán férfi,kívàncsi lennék mennyi férfiassága maradna,ha valaki beleàllna az arcàba,aztán elkezdene ràmozdulni,meg le f*sszopózni. bàr a mai világban nem divat hogy kiàlljon az ember magàért,inkàbb futni a rendőrségre,meg a főnökhöz. én ha ezt nem tettem volna meg,elég nehezen tudtam volna tükörbe nèzni,hogy egy nàlam jóval gyengébb senkihàzi cigàny befenyítsen
2023. máj. 27. 13:45
 17/23 A kérdező kommentje:
én màr megtanultam,hogy cigànyok ellen ez az egyetlen megoldás… ha megérzi rajtad hogy félsz tőle,akkor pofátlanul ki fogja használni…
2023. máj. 27. 13:51
 18/23 anonim ***** válasza:

16


Oké.És mi van,akkor ha egy jóval erősebb akar "befenyíteni"?

2023. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
làtom nem érted. nyílvàn az ember egy nàla erősebbnek nem szívesen àll neki,de szerintem nem megoldás a meghunyászkodás akkor sem.de teszem fel,ha neked valaki azt mondja hogy f*sszopó,k*rva anyád,stb,.és kinevet,meg odaáll az arcodba 2 centire aztàn elkezd rádmozdulni,te mit tennél?
2023. máj. 27. 14:49
 20/23 anonim válasza:
Nem, civilizált emberekkel dolgozom. De hallottam már róla, hogy primitív prolik között szokott ilyen lenni, gyárakban pl. biztos mókás. Ez a kép jut róla eszembe: [link]
2023. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!