Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Verekedtetek màr munkahelyen?h...

Verekedtetek màr munkahelyen?ha igen,mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 07:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Őszintén,nagyon jól tetted hogy helyére tetted a kiskcsögöt,ha minden ilyen magát nagy embernek képzelőt párszor így eligazítottak volna nem lenne ennyire sok tiszteletlen másokat semmibe néző tapló.Az a baj hogy manapság nincs következménye annak ha így viselkednek egyesek,azt hiszik bármit megtehetnek,csak abból tanulnak ha negatív következménye lesz ennek,a legjobb amikor fáj is.

Az viszont előfordulhat hogy következménye lesz vezetőségtől függően,van ahol nagyon komolyan veszik az ilyet és repül mindkét ember máshol elnéznek felette,cégfüggő.Az sincs kizárva hogy rádrepülnek haverokkal pl szóval legyél felkészülve bàr az elmondottak alapján gyàvának tűnik.

2023. máj. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 De La Cruse ***** válasza:

Ja.

Tök jó volt.

2023. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Vionar válasza:

Javított: Kérdező. Ahogy végigolvasva az egészet csak azt látom hogy te reagáltad le a lehető legrosszabb módon. Lehet gúnyolódott vagy sértegetett kinek mi, beleált az arcodra, oké nem volt szép, de a végén te reagáltam túl. Ugye tudod hogy ha bármikor a csak horzsolások miatt is feljelentést tesz, (ha kis este van megteszik és nem tudod bizonyítani hogy nem dolgozott mert te megcsinálták a részét is "okosan") egyedül te fogod megszívni. Lehet azt gondolod itt mindenki meghunyászkodós típus, de az igazság az hogy "Többet ésszel mint erővel

". Egy igazságos főnök kirugna mind a kettőtöket a fenébe. A nem dolgozót mert nem dolgozik téged meg azért mert felkaptad a fizet és megütötted. Az ilyentől tartózkodni kell, lekel nyelni és majd otthon levezetheted a dühödet egy ital mellett magadban vagy haverral családdal átbeszélve. Ha ez se segít odakel álni a főnökhöz hogy mi a helyzet. És mondani neki, vagy ő vagy én megyek. Vagy az ő részét nem megcsinálni, utána dolgozhat a lustája. Saját példából tudom ennek az eredményét és hidd el az húzza a rövidebbet aki üt. A leírtakból azt láttam, hogy a végén ő nem ütött csak te szóval ez verés és nem verekedés. A verekedéshez 2 ember kell. És ha ebből lesz valami a kirendelt embert csak azt fogja nézni ki ütött. A leírtakból normális embernek tünsz jó dolgozónak, de az ilyenek csak neked okoznak kárt. Jótanács.

2023. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!