Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen egy jó főnök?

Ilyen egy jó főnök?

Figyelt kérdés

Adott egy kisebb bolt, ami szép forgalmat generál..

A főnökök egy idősebb házaspár(60+) akik milliárdokra tettek szert.

Ez csak az egyik vállalkozásuk, leginkább itt szeretik a hatalmukat fitogtatni..

A főnöknő ritkán jár be a boltba, kb úgy két hetente egyszer, de akkor egész napos ordítást folytat le, indokolatlanul.

Sok vásárló ismeri az autóját, és ilyenkor inkább nem is jön be a boltba.

A férje a másik főnök, egész nap bent van általában, és azt nézi hogy mit csinálunk.

Ha véletlenül van egy telefonhívásom már csúnyán néz rám.

Néha elhangzik az a szajukbol, hogy mi azért vagyunk hogy termeljünk nekik és stb stb

A munkatársam férje előrehaladott rák miatt kórházba került, elment a kollégám melóból, a főnök kiakadt hogy mit képzel hogy elmegy, úgy is meghal majd az az ember

Ja illetve amikor beteg vagyok általában meggyanusitanak azzal hogy biztos csak kamu beteg vagyok, és nem fogják kifizetni nekem a táppénzt..

Dolgoznátok ilyen embereknek?

Jogosan mondanék fel?


2023. máj. 31. 03:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

A házaspár férfi tagja jó főnök. Munkaidőben nem telefonálunk privátbanki elvet vallom én is. A telfonálás miatt nem üvöltözik, de csúnyán néz.

A hölgy bunkón viselkedik de van igazság benne. Hiszen tényleg azért vagytok hogy profitot termeljetek. Tetszik nem tetszik biorobotok vagytok.


Én megfelelő fizetésért elviselném ezt a helyzetet.


Senki sem tart pisztolyt a fejedhez, hogy nekik dolgozz. Ha nem tetszik akkor keress jobb állást. Ha meg érte nincs lehetőséged mert csaknegy egyszerű Melós Pisti vagy akkor meg tűrj!

2023. máj. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Olyan nincs, hogy nem fizetik ki a táppénzt, csak mert azt hiszik, hogy kamuzol. Hacsak nem bejelentetlenül, feketén dolgozol.
2023. máj. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem dolgoznék.

De az én vagyok.

2023. máj. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Te milyen főnök lennél? Fizetnél azért , hogy munkaidőben telefonálgassanak?
2023. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen.
2023. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Normálisak vagytok válaszadók? Te jó ég amit leírt az borzalmas, biztos hogy felmondanék.
2023. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Telefonálgatok?

Szó sincs telefonálgatásról..

De az hogy csörög a telefonom egy két mondat erejéig, konkrétan 20mp-ig felvenném nehogy már ne férjen bele.

2023. máj. 31. 12:11
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyszerűen azt érzem hogy nem vagyunk megbecsülve..

Elég sok ember dolgozott már ezen a munkahelyen, nem is csodálom.

Meséltek a többiek sokat, ráadásul elég sok volt a haszontalan utcáról jött ember is.

Ezért nem is értem, itt vagyok én, aki pörög, szerintem jól végzem a dolgomat, nem szoktam lustálkodni, és úgy tudnak beszélni néha mint a kutyával

Oké hogy nekik dolgozom, de már nem a középkorban vagyunk

2023. máj. 31. 12:25
 9/13 Kései Sirató ***** válasza:
0%

Egyértelmű, hogy otthagynám őket.

Ennél csak jobb helyre mehetsz.

2023. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom amúgy elhinni, hogy ilyen létzik. Hacsak nem valami zsákfaluban, ahol nincs más lehetőség
2023. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!