Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen egy jó főnök?

Ilyen egy jó főnök?

Figyelt kérdés

Adott egy kisebb bolt, ami szép forgalmat generál..

A főnökök egy idősebb házaspár(60+) akik milliárdokra tettek szert.

Ez csak az egyik vállalkozásuk, leginkább itt szeretik a hatalmukat fitogtatni..

A főnöknő ritkán jár be a boltba, kb úgy két hetente egyszer, de akkor egész napos ordítást folytat le, indokolatlanul.

Sok vásárló ismeri az autóját, és ilyenkor inkább nem is jön be a boltba.

A férje a másik főnök, egész nap bent van általában, és azt nézi hogy mit csinálunk.

Ha véletlenül van egy telefonhívásom már csúnyán néz rám.

Néha elhangzik az a szajukbol, hogy mi azért vagyunk hogy termeljünk nekik és stb stb

A munkatársam férje előrehaladott rák miatt kórházba került, elment a kollégám melóból, a főnök kiakadt hogy mit képzel hogy elmegy, úgy is meghal majd az az ember

Ja illetve amikor beteg vagyok általában meggyanusitanak azzal hogy biztos csak kamu beteg vagyok, és nem fogják kifizetni nekem a táppénzt..

Dolgoznátok ilyen embereknek?

Jogosan mondanék fel?


2023. máj. 31. 03:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy létezik...

Egycsilliomodik névtelen mesesztori a kategóriában.

2023. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

11: Nem hiszem, hogy a kérdező Balu lenne, nem kötekszik, nem hőzöng, és nem idéz.

A rébuszos troll is kizárva, hisz ez egy értelmes kérdés.

2023. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Esküszöm hogy ez a valóság..

Egy dolog miatt vagyok még itt leginkább, mert a társaság normális, jó fejek, sokat nevetünk

Viszont nekik megvan a képességük arra hogy amit a főnök mondd egyik fülükön be a másikon ki, én pedig egy kicsit arrogáns vagyok, felkapom a vizet.

Mert én úgy vagyok vele hogy mindenki egyenlő, attól mert papíron szerződésbe van foglalva hogy neki dolgozok, nem jogosít arra hogy ordítson velem valaki stb

Én tuti hogy nem ilyen főnök lennék, Egyetemen pont erről tanulok jelenleg a munkáltató és munkavállaló kapcsolatára, ez a fajta magatartás csak fokozza a munkahelyi fruktrációt

Van 1-2 idősebb kollégám egyébként, amik még mas világban nőttek fel, ráadásul nők is, szegények teljesen csicskulnak a főnöknek

Én már párszor kiosztottam és olyankor csöndben maradt 😂

De szerintem váltok majd

2023. máj. 31. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!