Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudom kezelni ha beskatul...

Hogy tudom kezelni ha beskatulyáznak?

Figyelt kérdés

Elbakiztam egy feladatot a munkahelyemen. Elég kényes, és most úgy érzem, hogy mindenki ez alapján rám nyomta a bélyeget, h megbízhatatlan vagyok, miközben 100 másik dolgot meg nagyon jól csináltam.

Nem könnyíti meg a helyzetemet a “barátnőm” hozzáállása sem, aki egyben a kolléganőm és 1-2 hete nem áll velem szóba egy félreértés miatt. Félrehívtam őt, h tisztázzuk a dolgot, persze akkor meg se mert mukkanni, ész érveket nem tudott felhozni, h mi a baja, vagy megmagyarázza a problémáját, de a társaságban meg keresztül néz rajtam.


Mit tudok ezekkel a helyzetekkel kezdeni?


2023. jún. 18. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Terápia és otthagyni a mérgező környezetet. Semmilyen más megoldás nincs.
2023. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A munkámat szeretem, csak a környezetet nem…

És sajnos nincs opció a váltásra.

2023. jún. 18. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Van opció mindig, csak a hitrendszered nem engedi. Olyan, mint egy pillanatragasztó. Sajnálom.
2023. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs sehol sem hely ebben a pozícióban. Már körbenéztem a környéken… Viszont lehetséges, h egy komplett váltást kell tennem.
2023. jún. 18. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapvető bakik vannak itt kérem.


Először is:


Munkahelyen nincs barátnő az egész alapból nem szerencsés.


Másrészt midenki hibázik, ettől még mások gondolhatnak amit akarnak.


Harmadrészt a továbbiakban is ott kell dolgoznotok, szóval vagy lapoztok, vagy váltotok.

2023. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!