Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire elvetemültnek kell...

Mennyire elvetemültnek kell lenni hogy egy ilyet meg tegyél?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót éjjeli őr volt a nő éppen aludt mikor az éj leple alatt megjelent egy fiatal nő kalapácsal a kezében oda ment az őrhöz és megpróbálta agyon verni a kalapácsal csak nem jött össze neki egyből az őr védekezett és elzavarta ezt a beteg nőt utána segítséget hívott a rádión.

De akkor is nagyon durva tudatosan oda megyek agyonverni valakit őrület milyen emberek vannak szabadlábon.


2023. jún. 24. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Elég sok az ilyen ember... Szerintem ha valaki normális pszichológiai és szociális értelemben, és nem érték az életben megmagyarázgatatlan traumák, akkor ezt nem fogja tudni megérteni. Én sem értem meg, hogy miért van az, hogy Amerikában emberek bekattanak, és gyerekeket lőnek le pl. Vagy, hogy bármilyen konfliktus gyilkosságba torkollhat.
2023. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen elhiszem nehéz ezt megérteni.
2023. jún. 24. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Az ilyen emberek elfogásakor nem takarékoskodnék az éles lőszerrel.

Lehet vádaskodni, hogy ilyen szemlélettel én sem vagyok különb annál, aki ilyen módon tesznek ártalmatlanná, de amit a mai világban élünk meg sorozatosan, az csak egyre jobban felbátorítja az aberráltakat arra, hogy tegyék, amit jónak látnak, mert az a helyes, amit tesznek és még csak rájuk nézve veszélyes következményei sincsenek ezeknek a cselekményeiknek.

Legyen! Élje bele magát mindegyik, hogy amikor elkapják, beledögölhet!

2023. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen így van sajnos szomorú hogy munkahelyen se lehet biztonságban az ember.
2023. jún. 24. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
vessző!!!!
2023. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván nem elvetemült, hanem beteg. Ugyanúgy el kell zárni a társadalom biztonsága érdekében, mint azt, aki ép elmével tesz hasonló gonoszságot, de nem büntetésből, hanem mert nem igazán gyógyítható az ilyesmi ma még.
2023. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

off:


Kérdező, oké, múltkor kifejtetted, hogy te interneten nem használsz vesszőt, mert te csak úgy öntöd, ami eszedbe jut. De fogd már fel, hogy néha kínszenvedés olvasni a 3 soros, tagolatlan mondataidat. Azt kell totózgatni, hogy mi mihez tartozik. Tisztelj már meg minket ennyivel, köszi!

2023. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Hímvessző! :D
2023. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer hogy meg fogsz lepődni, ha kimész a világba.
2023. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!