Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Üvöltözött már veletek teljese...

Üvöltözött már veletek teljesen indokolatlanul a főnökötök a munkahelyen?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Meg indokoltan sem.
2023. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Multinál dolgozom irodai szelleminek csúfolt munkakörben, bármi indoka lenne rá, szerencsére egy ilyen után ő menne el a cégtől, és nem én.
2023. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy igazságtalanul. Az volt a baja, hogy nem akartam csak úgy, előzetes tájékoztatás nélkül tovább maradni 2-3 órával.
2023. jún. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak teljesen indokolatlan üvöltözés létezik.

Igen volt ilyen. Másnap felmondtam.

2023. jún. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem üvöltöztek velem, de olyan helyen nem is maradnék,ahol normális hangnemben nem képes beszélni a főnök.
2023. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, kinek mi az indokolatlan. Szerintem az volt, szerinte nem. Egyetemi gyakorlati hely, tudta, hogy szakmai tapasztalat nélkül mentem oda, őszintén elmondtam, aztán ki volt akadva, hogy vmi piti dolgot nem tudtam, hogy megy, és meg mertem tőle kérdezni, amikor őfensége éppen valami szerinte fontosabb dologgal foglalkozott...
2023. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!