Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes lenne munkahelyet...

Érdemes lenne munkahelyet váltanom, ha zavar, hogy kevesen dolgozunk egy csapatban?

Figyelt kérdés

Az előző munkahelyemen 15en voltunk egy csapatban. Back office munka volt, akkor mentem mosdóba, ebédelni, amikor akartam, enni egyszerre többen is mehettünk, akár a fele társaság is. Szabira egyszerre öten tudtunk elmenni, úgyhogy kb akkor mentem, amikor akartam, kivéve két ünnep között, mert azt sokan hamar befoglalják. Ha beteg voltam se volt para, megoldották a munkát eggyel kevesebben is.


A mostani helyemen 4en vagyunk egy csapatban, pontosabban 4en kéne lennünk, jelenleg 3an vagyunk, mert felmondott az egyik kolléga, majd amikor távozott, pár hétig nem jött új, majd aki jött, két hétig dolgozott csak és most keresik az utódját. Ez egy recepció, front office. Szabira nyilván csak egy ember mehet egyszerre. Ha van egy szabis meg egy beteg, az már szívás, mert 2en nehezebb vinni, de még megoldható. Elképzelni nem tudom, mi történne, ha egyedül kéne vinni, vagy esetleg mindenki egyszerre betegedne le... És ilyenkor, ha csak 2en vagyunk, akkor az egyikünknek 10 órát kell dolgozni a 8 helyett, mert 10 órát vagyunk összesen nyitva, van mindig egy délutános, aki később jön. Ha mosdóba akarok menni, mindig szólni kell, mint az oviban, hogy most ki szeretnék menni, vagy ha a konyhába két percre, akkor is. Meg nem is lehet akármikor. Ez a szólni kell dolog akkor is így van, ha fullos a létszám. Ebédelni is ők mondják meg, mikor mehetek. Egyeztetni kell, ha hosszabb szünetre szeretnék menni.


Ezek nagyon zavaróak nekem, de maga a munka tetszik és már megszoktam, 3 hónapja vagyok itt. De most ugye pont nyár van és úgy kell beszélgetni a kollégákkal, hogy most én mehetek e szabira ekkor, jaj befoglalta valaki akkor nem mehetek. Meg nagyobb figyelem is hárul rám, amit annyira nem szeretek. Úgyhogy tanácstalan vagyok e téren.


2023. jún. 29. 07:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha elégedett vagy a fizetéssel és általában a légkörrel, akkor nem valószínű, hogy érdemes váltanod.


Abban az egy dologban igazad lehet, hogy nagyobb figyelem hárul akkor egy személyre, ha csak nagyon kevés a létszám.

2023. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!