Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit dolgozol? Szereted a...

Mit dolgozol? Szereted a munkádat?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 16:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Munkanélküli vagyok. Szeretem.
2023. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

1:

Szétadom a kommentedet 😂😂😂😂 Mennyire true.


Én is munkakereső vagyok, nem szeretem.

2023. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 KmsRys ***** válasza:
100%

Raktári adminisztrátor vagyok, bár olykor a szemetet szedem össze a raktárban, mikor nincs más dolgom.


Szeretni nem igazán lehet, véleményem szerint a munka az csak egy olyan tevékenység, amit muszáj csinálni, hiszen csak így kapok havonta pénzt, amire viszont szükségem van.

2023. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
K*rva vagyok, nem szeretem.
2023. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
4 órában dolgozom egy gyógyszercégnél, mint asszisztens. Adminisztratív feladataim vannak, alapvetően szeretem, de 8 órában azért sok lenne. Hátrány, hogy ez a pénz szépkevés. Egy ideje keresek már mellé vmi otthonról végezhető mellékest, de a mostanit otthagyni semmiképp nem fogom.
2023. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Informatikus vagyok, elég tág a munkaköröm. Illetve az alap munkaköröm az a szerver-, hálózat- és géppark üzemeltetés, de különféle projektekben is benne vagyok, szóval webes dolgokat is csinálok és programozok is. Szeretem, mert változatos, van benne gép előtt ülős meló is, terepmunka is, van lehetőségem kipróbálni új dolgokat, fejleszteni, és még így is van időm a saját dolgaimmal foglalkozni.
2023. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
6, és minden bizonnyal marha jól is keresel. Bárcsak lenne eszem a programozáshoz.
2023. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Bérszámfejtő vagyok. Nem szeretem. De nyilván kell a pénz, így összeszorított foggal, de kibírom. Amíg ki nem rúgnak, hisz annnyira nem érdekel, hogy nem is értek jó néhány folyamatot.
2023. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen tantok. Nem szeretem, de nincs igazán ipar a megyében. Így vagy ez, vagy a disszidálás, vagy a munkanélküliség.
2023. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Üzleti elemző vagyok, szeretem csak rohadt stresszes és sokat kell dolgozni nagyon, és valahogy mindig úgy érzem, hogy nem fizetnem meg :/ Igaz, sajnos én a világ összes pénzét is elköltöm pillanatok alatt, mert túl nagyok az igényeim
2023. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!