Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma éjjel maximum három órát...

Saucony kérdése:

Ma éjjel maximum három órát tudtam aludni mert egy kollégám ma volt utoljára akit nagyon kedveltem és megvisel normális ez?

Figyelt kérdés

Nagyon normális srác, lehetett rá számítani csak túl fiatal és elment egy másik munkahelyre új kihívásokat keresni pedig nagyon jó helye volt. Tegnap délutánosok voltunk, az volt az utolsó műszak vele elköszönt stb eddig egész jól aludtam de most hajnal 3:00 óta fent vagyok és ez jár az eszembe. Remélem a többi napokon fogok tudni majd aludni, normális ez ilyenkor hogy megvisel és nem tudok aludni? Veletek volt már ilyen?Idővel elmúlik majd? Ne haragudjatok a hülye

kérdésért,de muszáj voltam hozzátok fordulni. A főnökeim azt mondták neki azonnal visszaveszik ha meggondolja magát ennyire szorgalmas igazi szív lélek srác.. köszönöm Ha válaszoltok mindenkinek jó hétvégét.


2023. júl. 1. 06:17
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Felolem akàrki elmegy felmond nem lesznek álmatlan ejszakáim:D

Meg ott van a face/messenger is amugyal, amin kehet beszélni nem meghalnak :D legalabb kiderul mennyi kapacitás is volt ebben a kapcsolatban

2023. júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

Azt gondolom, hogy minden ember egy 2 lábon járó *argyár: nem több, nem jobb senki senkitől sem, mégha okos-jól dolgozik, szép, stb. Fölös érzelmeket érezni a másik ember felé, mert mindenki útja úgyis ugyanaz: a vég. Azután pedig úgysem találkozik senki senkivel sem.


Amúgy igen, normális érzés, ha ennyire ragaszkodik valaki a másikhoz. Idővel elmúlik, 1-2 hónap, esetleg fél év.

2023. júl. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!