Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdő vagyok, mennyire...

Pályakezdő vagyok, mennyire pletykáznak a munkatársak nagyvállalatnál? Sokan vagyunk.

Figyelt kérdés

Most kezedek egy új helyen, tele vannak nőkkel, férfiakkal, fiatalok, idősek.


Én ilyen assizstens leszek és egy ilyen csapattal fogok dolgozni ami kb. 5 - 8 főből áll.


Vannak szünetek.


Számíthatok hátba szúrásra, hátam mögött pletyizésre ha meglátják a vágásaimat (régen vagdostam magam)?



2023. júl. 1. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát figy. elég valószínű, hogy felteszik egymásnak a kérdéseket, meg elbeszélgetnek rólad, hogy milyen lehetsz, meg ha barátságos vagy akkor is, ha bunkó akkor meg azért.


Szóval igen, egy kis pletyi-platyi mindig volt és mindig lesz. Sőt még azután is, hogy már ismernek évek óta.


Én még nem voltam olyan melóhelyen ahol ne pletyiztek volna xy-ról amikor nem volt ott. Biztos rólam is peltykáltak, de a csirkét sem zavarta, hogy őszinte legyek.


Csináltam a dolgom aztán kész. Csak egyszer jutott el a fülembe egy akkora hülyeség amibe a főnök is belekeveredett.


Na akkor azért odaszóltam.

2023. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kitana. ***** válasza:
47%
Pletyka mindig van, pláne az elején, de ez nem jelenti azt, hogy nem lehettek jóban, ahogy jobban megismernek.
2023. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pletya midnig, mindenhol van. Arról pletykálnak, akiről lehet. Ne mutogasd magad és kész
2023. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha támogatod a csapatot és nem kavarsz, akkor minden csoda három napig tart, vágásostul.
2023. júl. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!