Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok az olyan főnökrő...

Mit gondoltok az olyan főnökről, aki karba tett kézzel állva nézi, hogy a dolgozók mindent jól csinálnak-e?

Figyelt kérdés

Volt már dolgom pár ilyennel. A legemlékezetesebb egy újonnan nyílt étteremben volt, ahol mosogatóként dolgoztam, ő volt a tulaj. Átlagban heti 1 vagy 2 napot volt bent. Ilyenkor gyakran azt csinálta, hogy odállt az italospult és az asztalok közé karba tett kézzel (szó szerint!), és nézte ahogy a dolgozók sürögnek-forognak. És néha leszólított valakit a pincérek vagy a pultosok közül, és magyarázott neki, hogy ezt meg azt nem úgy kéne, hanem emígy, meg miért ide teszi ezt, és nem oda, miért nem kérdezi meg xy dolgot a vendégektől, meg ilyenek. És ezt több órán keresztül. Mi a mosogatók és a szakácsok még szerencsésebbek voltunk, mert nem voltunk állandóan szem előtt, hátul végeztük a dolgunkat. Mondjuk egyszer nekem is beszólt, egy forgalmas napon a szakácsok többször is leküldtek valamiért a pincébe (a munkakörömhöz tartozott), és egyszer megkérdezte, hogy hova mászkálok folyton.

Összességében véve elég irritáló fazon volt. Engem mindig idegesít, ha nagy munkahelyi forgalomban valaki csak áll és nézi, ahogy mások dolgoznak, legyen akár maga a főnök az illető. Ti hogy vagytok az ilyenekkel?



2023. júl. 2. 13:04
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

20: De te csak 1 órát álltál, ha jól értem. Ezek a főnökök, akikkel nekem dolgom volt, viszont szinte végig.

És megkérdezném, hogy van az, hogy amazon hekyeken, ahol nem volt ilyen a főnök, mégis normálisan működtek a dolgok, és nem mondogattak fel sorra az emberek?


Meg azt hadd mondjam el, hogy a főnökléthez normális esetben hozzátartozik a maximális tájékozottság. A kérdésem beli étterem főnökének még ez sem volt meg. Lásd amit írtam, hogy a szakácsok küldözgettek le dolgokért, ő meg leszólt, hogy mit járkálok el folyton, miért nem a helyemen dolgozok. Nálam már evvel leminősítette magát a mélybe.

2023. júl. 16. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!