Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki feljelenti a saját...

Ha valaki feljelenti a saját munkaadóját, akkor miért dicsekszik vele másoknak?

Figyelt kérdés
Munkahelyen egy munkavállaló feljelentette a céget, mert nem volt kint hatósági áras termék, amiből kellett volna kint lenni. A történtek után, boldogan újságolta mindenkinek a cselekedetét, majd az igazgató fülébe jutott, aztán negatív jelzővel illette személyesen az illetőt, de maradhatott a cégnél, mivel külsős céggel dolgozik nálunk. Azon gondolkoztam, hogy ha én tennék ilyet, nem dicsekednék vele. Szabadság alatt kapom azt, hogy “minek vagyok otthon, ne is menjek vissza, milyen alkalmatlan vagyok.” Ez a sok negatív visszacsatolás akkor is jelentkezik, ha egyedül több ember helyett dolgozok. Ha valaki feljelenti a munkáltatót, akkor miért dicsekszik vele, mert lehet az, hogy egyenes akar lenni, de akkor még rosszabb lesz a helyzete később, nem?
2023. júl. 6. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Végre egy tökös alkalmazott.
2023. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
egy igazi idióta f*szkalap. agymosott fideszcsicska. beleharap a kézbe ami eteti. ha akkora arca van mondjon fel.
2023. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Férfi volt amúgy, de értem a meglátásod.
2023. júl. 6. 16:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek szólt a válaszom. Második válaszoló, bárki ideges tud lenni ilyen ingerek után, de ne beszélj csúnyán!
2023. júl. 6. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Délelőtt még a sérelemdíj miatt aggódtál rébuszos, most már félre van rakva a téma? Hogy ezen a munkahelyen mindig történik valami, minden napra egy sztori... Ettől már csak egy alapítványi iskolában van nagyobb élet.
2023. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert szerinte ettől ő májer lesz, holott nem bizti.
2023. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!