Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is aki videójátéko...

Szerintetek is aki videójátékozik annak rabszolga munkahelye van?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem aki videójátékozik kemény munkahelye van 3 műszak vagy hasonló.

2023. júl. 12. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%

Az igen, jó nagy megfigyelő vagy.

Nyilván a kevésbé ertelmisegi konnyebben fuggoje lesz barminek is..


Nekem 50 ezres telefonom van es olyan ismerodeim villognak a 4-500 ezres telefonjaikkal, akiknel 4x többet keresek. Hogy miért? Mert fuggok, elhiszik a kapitalizmust, nem muveltek, cserelgetik a modelleket, megvesznek egyet es mar gyujtenek a masikra, mert nincs eletceljuk, igy az ilyen kicsinyes szarokba menekulnek, ahogy a videojatek fuggok is. Eletkeptelen az összes, hidd el, ha lenne valami celja, akkor nem azt a szart nyomkodna, tisztaban vagyok ezzel, mert a kozepiskolas eveimet a Dota2 elott toltottem, kozel 8 ezer orat jatszottam csak azzal :) 8 ezer jatekban toltott ora, feltudod ezt fogni mennyi ido? Istenem, barcsak kepen vaghatnam a regi enemet.

2023. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%

Az #1 válaszolónak minden szava kincset ért.


Egyébként sok esetben valóvan van összefüggés... A másik részük meg számítástechnikai téren dolgozik :D

2023. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem, home officeban programozok. CS:go a kedvencem. Jössz multiba? CocoaKiller ma nincs fent, így hentelek reggeltől. Igyekezz, priviben küldtem a szerver ipt. addig mikrózok egy pizzát. inkább kettőt, pilla és nyomhatjuk
2023. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Kétlem hogy lenne bármi ilyen összefüggés.
2023. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Akárhogy is nézzük, sikeres, önerőből előrébb jutott milliomosból valahogy egyet sem láttam még videójátékozni, viszont olyan igazi, kulturálatlan prolik között meg inkább az megy ritkaságszámba, aki nem ezt csinálja szabadidejében.
2023. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

"kulturálatlan prolik között meg inkább az megy ritkaságszámba, aki nem ezt csinálja szabadidejében."


Én a kulturálatlan proliknál, azoknál is max egy részüknél, aki "játszik" úgy látom hogy max azért vesz playstationt hogy fifát vagy autóversenyt játszon. Konkrétan nem is a "gaming culture" érdekli hanem hogy "foci" vagy "autó".

2023. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

Igen akiknek nincs jó munkahelyük sokkal jobban elvannak a játékkal.

Mert akinek vannak barátaik azok nem ülnek otthon és jó kapcsolatból könnyebb várat építeni.

2023. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Sosem dolgoztam 3 muszakban gamer létemre.

Diplomas munkatarsaim jobban vartak az új Star wars-t, mint barmi mást. Katona tisztek magas beosztásban orakat dumáltak a Doom-rol. Stb, stb.

2023. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

@17:16


Hogy van ok okozati összefüggésben hogy akinek nincs jó munkahelye azoknak nincsenek barátai?

2023. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amikor sokat játszottam minőségi sztori gamekkel meg 1-2 multival még pár éve, a Mekiben dolgoztam.

DE

Amint abbahagytam sikeres vállalkozó lettem!

Rájöttem, hogy nem áldozhatom a szabaidőm ilyen hobbikra, hisz ezek amúgy is gyerekeknek valóak, még a 18+ gamek is.

Akik ebből élnek meg elküldeném a gyártó sorra vagy kapálni akkor meg tudnák mi a munka.

Tilcsuk be a videojátékokat, az iskola lövöldözések is a kal of dutyi miatt vannak!4!!

2023. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!